Mājas > Jaunumi > Saturs

Mūsu rūpnīcas tūre

Aug 26, 2019
Ražošanas līnija

Ražošanas līnija

Starptautiskais T&W Enterprise Limited klientiem piedāvā augstas kvalitātes pielāgotus displejus, plašu iepakojuma produktu un saules enerģijas produktu klāstu visā pasaulē, ieskaitot daudzus slavenus zīmolus Eiropā, ASV un Āzijā. Izmantojot plašu augsto tehnoloģiju mašīnu klāstu, ieskaitot 2,4 metru ūdens tintes iespiedmašīnu, 1,6 * 1,2 metru ofseta iespiedmašīnu, 2,0 metru grieztu mašīnu, 1,8 metru papīra līmēšanas mašīnu utt., Mēs esam vairāk nekā gatavi ražot liela izmēra pop vitrīna 、 kartona grīdas displejs 、 kartona Totem displejs 、 kartona ratiņu kastes un iepakojuma izstrādājumi ar visizdevīgāko dizainu un struktūru.

 

Ar ISO 9001: 2008 tas nodrošina mūsu labu vadības sistēmu un uztur augstākos kvalitātes kontroles standartus. Viņam ir daudz augstas klases talantīgu vadītāju un labi apmācītu tehnisko eliti . Tā kā mums ir sava rūpnīca un iekārtas, mēs varam uzraudzīt un kontrolēt katru darbību no izgatavošanas līdz pārdošanai, kas var pilnībā kontrolēt pop vitrīnu kvalitāti un pārvaldīt laiku 、 kartona grīdas displejs 、 kartona Totem displejs 、 kartona ratiņu kastes.

Šis ir mūsu solījums. Mēs konsekventi piedāvāsim jums labu efektivitāti, labāku kvalitāti un vislabāko servisu.


OEM / ODM

JC Pop uzņēmumam ir izcili dizaineri ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi pop vitrīnu stendā 、 kartona grīdas displejā T kartona Totem displejā ol kartona ratiņu kastēs. Un viņiem ir pavisam jauns aprīkojums un iekārtas, kā arī rūpnīca, mēs varam piedāvāt OEM un ODM pakalpojumus.

Starptautiskais T&W Enterprise Limited

R&D

Mūsu radošā dizaina studija piedāvā unikālus risinājumus, kas ļauj sasniegt optimālus rezultātus. Mūsu dizaina komandu veido strukturālie, grafiskie, rūpnieciskie un gatavie mākslinieki. Viņi nodarbojas ar to, kam ir jēga jūsu izstrādājumiem, sagatavojot radošās iespējas, un pirms masveida ražošanas piedāvā virkni 3D koncepciju un darba paraugu. Mūsu dizaineri rūpējas par zināšanām par to, kas patiesībā darbojas, kā arī par laika un tirgus tendencēm, nevis dizainparaugiem, kas vienkārši izskatās radoši pop vitrīnu stendiem 、 kartona grīdas displejiem 、 kartona Totem displejiem 、 kartona ratiņu kastēm.

Mēs cenšamies pārsniegt mūsu klientu cerības un apmierināt viņu budžeta ierobežojumus.

Kontakta detaļas

Shenzhen Jiechuang Displeja Izstrādājumu Co., Ltd.

JC Pop Displejs (HK) Co, Ltd.

Skype: display819

wechat / whatsapp: + 86-17318010796

Tīmeklis: www.displaystandpop.net

           www.cardboarddisplay8.com

           https://displaystandpop.en.alibaba.com