Mājas > Jaunumi > Saturs

Mūsu rūpnīcas profils

Aug 28, 2019

JC POP Display LTD desmit gadu laikā izstrādā un izgatavo poprāžu stendu, kartona grīdas displeju, kartona Totem displeju, kartona ratiņu kastes un citus izstādes izstrādājumus . Atrodas Šenženā, ļoti modernā un centrālā vietā kontinentālajā Ķīnā. Būdams viens no profesionāliem ražotājiem par gofrēto stendu līnijām, mēs klientiem visā pasaulē varam nodrošināt augstas kvalitātes displejus un daudzus citus kartona izstrādājumus. Ieskaitot grīdas displejus , letes displeji, palešu displeji, sānu displeji, Stendeji, puzle, pop displeja stends 、 kartona grīdas displejs 、 kartona Totem displejs 、 kartona ratiņu kastes utt.
Mēs demonstrējam lielāko mazumtirdzniecības veikalu specifikācijas un mēs pastāvīgi atjauninām veikala prasības. Mēs varam nodrošināt pirkšanas vietas displeja renderēšanu ar produktu vai bez tā, pirms displejs tiek faktiski ražots. Mūsu displeji tiek eksportēti uz vairāk nekā 30 valstīs un tiek izmantoti Wal-Mart, Carrefour, BNQ un daudzos citos supercentros visā pasaulē.
JC ir augošs uzņēmums ar lieliem panākumu centieniem, kurš nepārtraukti cenšas virzīt papīra izstrādājumus gan veiktspējas, gan stabilitātes ziņā.

A01


Kontaktinformācija :

Shenzhen Jiechuang Displeja Izstrādājumu Co., Ltd.

JC Pop Displejs (HK) Co, Ltd.

Skype: display819

wechat / whatsapp: + 86-17318010796

Tīmeklis: www.displaystandpop.net

www.cardboarddisplay8.com