Mājas > Jaunumi > Saturs

Mūsu uzņēmuma pārskats un tirdzniecības iespējas

Aug 09, 2019

Mūsu uzņēmums iepazīstina:


JC POP Display, kas dibināts 2009. gadā, ir entuziasma pilns uzņēmums, kas nodarbojas ar novatorisku Cardboard POP displeju nodrošināšanu klientiem.


JC POP displejs ir gan dizaineris, gan ražotājs, kas kontrolē visus procesus uzņēmumā, un mēs cenšamies veikt katru ražošanas procesu, lai pārliecinātos, ka visi produkti ir vislabākajā kvalitātē. Tā kā uzņēmums nodarbojas ar dabas un dabas saglabāšanu, mēs aktīvi cenšamies būt pēc iespējas videi draudzīgāki un ētiski atbildīgāki. Mūsu aizrautība ar augstu kvalitāti ir nopelnījusi mums reputāciju, jo mums ir piemēroti produkti, kas pārsniedz nozares standartus. Mūsu unikālie dizaina produkti ir guvuši atzinību un atzinību visā pasaulē, ieskaitot Fortune 500 uzņēmumus un tādus nacionālos mazumtirgotājus kā Wal-Mart, Carrefour, Disney, Vodafone, Max Factor, Nivea, Nerf utt. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu pakalpojumi pārsniegs jūsu cerības.


Mēs nekad nepārstājam meklēt labākus veidus, kā katalizēt klientu pārdošanas apjomus. Neatkarīgi no tā, vai esat jauns uzņēmums, kas meklē sava pirmā veikala displeju, vai liels mazumtirgotājs, kurš meklē pieredzējušu partneri ar ilggadēju pieredzi veikalā, JC POP Display tagad ir jūsu rīcībā, lai izveidotu jūsu zīmolu un paaugstinātu jūsu produkta vērtību. Mūsu komisija ir: būt nozares etalonam un augt kopā ar klientiem.

.

Mums ir Kongsberg XP Auto sērijas CNC griešanas mašīna ir daudzfunkcionāla griešanas mašīna, kas atbilst klientu pastāvīgajām un ātrgaitas ražošanas prasībām, un to var izmantot dažādu iepakojuma un displeja materiālu griešanai. Kongsberg XP Auto ir izstrādāts, lai patiesi atbilstu 24/7 materiāla griešanas prasībām. Tam ir arī senas 40 gadu tradīcijas un uzticams CAM aprīkojums. Jaunā XP Auto sērija ir veidota pēc Kongsberga precīzās mehāniskās konstrukcijas standartiem, lai nodrošinātu stabilu un izturīgu lietošanu.Tirdzniecības kapacitāte:


QQ图片20190809100453