Mājas > Jaunumi > Saturs

Jauns ziņojums pēta papīra un kartona iepakojuma tirgū - pasaules rūpniecības analīze, lielums, daļu, izaugsmi, tendences un prognozi 2016-2024

Jun 28, 2016

Papīra un kartona iepakojuma risinājumiem ir plašas programmas pāri vairākām rūpniecības vertikālēs no veselības aprūpes pārtikas un dzērienu rūpniecībai un personīgās aprūpes mājas aprūpe. Turklāt šiem iepakojuma risinājumiem tiek izmantoti nozarēs, piemēram, kravas & pārvadātājs, izglītību un stacionārs un būvniecība.

Turklāt papīra un paperboards izmanto arī, lai iepakojuma etiķetes, kastēs, kārbās un kartona kastēs.

Uzņēmumi, kas nodarbojas ar papīra un kartona iepakojuma risinājumu ir paplašināt to no galveno produktu piedāvā konsultāciju pakalpojumus tiešajiem lietotājiem par visefektīvāko iepakojuma risinājumu attiecībā uz patērētāja prasības atrauti. Vajadzība pēc šāda stratēģija lielā mērā pienākas nemainīgs pieaugums tradicionālajiem papīra un kartona rūpniecībai.

Pārtikas rūpniecībā, papīra un kartona iepakojums tiek izmantots iepakojuma augļiem, dārzeņiem, saldējuma, gaļas

Dzērienu rūpniecība, kartona un papīra iepakojuma tehnika tiek izmantota, lai iepakotu pienu, sulas,., tā kā veselības aprūpes nozarē, iepakojumu tehniku izmanto iepakojuma farmaceitisko produktu, zāļu,

Globālais papīra un kartona iepakojuma tirgus: segmentācijas

Globālais papīra un kartona iepakojuma tirgū ir segmentēti, pamatojoties uz klases, pieteikumu, produkta veida un reģionā. Pamatojoties uz šķiru, pasaules papīra & kartona iepakojuma tirgū ir segmentēti kartons pārklāts nebalinātu kraft, White Line skaidu (WLC), uzlīmju papīra, Folding Box Board (FBB), cieta balināti sulfāts (SBS) un citi (šķidruma iepakojums pakāpē, pergamenta papīra, dārzeņu papīra un filtrpapīru).

Pamatojoties uz pieteikumu, pasaules papīra & kartona iepakojuma tirgū ir segmentēti uz pārtiku, dzērieniem, veselības aprūpei, personas aprūpe, aprūpe mājās un citi (būvniecības, izglītības un stacionāru,). Ņemot vērā produkta veidu, pasaules papīra & kartona iepakojuma tirgū ir segmentēti rievotas kaste, boxboard un elastīgu papīra iepakojums.

Ņemot vērā reģiona pasaules papīra un kartona iepakojuma tirgū ir segmentēti vērā Ziemeļamerikā, Latīņamerikā, Rietumeiropas, Austrumeiropas valstīs, Tuvajos Austrumos un Āfrikā, Āzijas Klusā okeāna reģions, izņemot Japānu un Japānas.

Globālais papīra un kartona iepakojuma tirgus: galvenie spēlētāji

Lielākajiem tirgus dalībniekiem, kas iesaistīti ražošanā, papīra un kartona iepakojums produktu atbilst uzņēmuma Amcor Ltd, Cascades Inc, ITC SIA, DS Smith Plc., iepakojuma Corporation America, Clearwater papīra Corporation, Mondi grupa, Metsa Group, RockTenn uzņēmums, Nippon papīra Industries Co. Ltd, Svenska Cellulosa Aktiebolaget, Smurfit Kappa Group plc, Stora Enso Oyj, International papīra Company, un Sappi Limited, cita starpā ietver.

Izpētes ziņojums piedāvā visaptverošu novērtējumu tirgus un tajā ir pārdomāto atziņas, fakti, vēsturiskajiem datiem un statistiski atbalstītie un nozarei apstiprināto tirgus datus. Tas ietver arī izdarīt prognozes, izmantojot piemērotu pieņēmumiem un metodoloģiju.

Izpētes ziņojums sniedz analīzi un informāciju atbilstoši kategorijām, piemēram, tirgus segmentos, ģeogrāfiskām vietām, veidi, tehnoloģijas un lietojumprogrammas.

Globālais papīra un kartona iepakojuma tirgus: draiverus un ierobežojumi

Palielināt patērētāju informētību par sliktu ietekmi bioloģiski nenoārdās materiālu un pieaug vides apsvērumi, patērētāju ir arvien vairāk izvēlas videi draudzīga iepakojuma risinājumiem, tādējādi vadītāja kopējo papīra un kartona iepakojuma tirgus izaugsmi. Turklāt pieaug ienākumi no cilvēkiem, it īpaši jaunattīstības valstīs ir vēl viens faktors, kas apgādātu globālās izaugsmes papīra un kartona iepakojuma tirgū šobrīd.

Turklāt pieaug atkarība no ērtas pārtiku patērētāju vidū ir svarīgs elements šobrīd degvielas tirgus izaugsmi. Pieaug patērētāju informētību par ilgtspējīgas iepakošanas paņēmienus un pārstrādāšanu, papīra un kartona iepakojums ir vieni no galvenajiem faktoriem pasaules papīra un kartona iepakojuma izaugsmes palielināšana šobrīd tirgū.

Intensīva konkurence starp papīra un kartona iepakojumu ražotāji ir galvenais faktors gūsta tirgus izaugsmi. Bez tam, ir dominējošās sadrumstalotība rūpniecībā sakarā ar pieaugošu koncentrāciju, maziem un vidējiem ražotājiem un konvertori galvenais elements, kas pašlaik darbojas kā ierobežotājsistēmu pasaules papīra un kartona iepakojuma tirgus izaugsmei.

Šis ziņojums aptver izsmeļošu analīzi par:

Tirgus segmenti
Tirgus dinamika
Tirgus lielums
Piegādes un pieprasījuma
Pašreizējās tendences/jautājumi/problēmas
Konkurss & iesaistīto uzņēmumu

Reģionālā analīze ietver

Ziemeļamerikā (ASV, Kanāda)
Latīņamerika (Meksika, Brazīlija)
Rietumeiropas valstu (Vācija, Itālija, Francija, Lielbritānijas, Spānijas, Ziemeļvalstis, Beļģija, Nīderlande, Luksemburga)
Austrumeiropa (Polija, Krievija)
Āzijas un Klusā okeāna (Ķīna, Indija, ASEAN, Austrālijā & Jaunzēlandē)
Japāna
Tuvajos Austrumos un Āfrikā (GCC, S. Africa un N. Africa)

Ziņojums ir pirmās puses informācijas apkopojums, kvalitatīvu un kvantitatīvu vērtējumu nozares analītiķi, kā _ arī nozares ekspertu un nozares dalībniekiem visā vērtību ķēdē. Šis pārskats sniedz padziļinātu analīzi par mātes tirgus tendencēm, makroekonomiskie rādītāji un pārvaldes faktori kopā ar tirgus pievilcību, par katru segmentu.

Ziņojumā arī karšu kvalitatīva dažādu tirgus faktoru ietekme uz attiecīgajām tirgus segmentu un ģeogrāfisko teritoriju.