Mājas > Jaunumi > Saturs

Jauna iespēja kartona displeja nozare

Jun 01, 2016

Ar zinātnes un tehnoloģijas strauji attīstīt, ir smaga konkurence nozarē, tāpēc reklāmas veicināšanai būs arvien populārāks. Tomēr tradicionālās metodes veicināšanas reklāmas par dzīvu vai aicinot slavens zvaigznes, lai veiktu viņiem ir pārāk dārga, atļauties visvairāk tirgoņiem.


Kartona displejs tagad aizvieto tradicionālo un iekštelpu un āra displejs digitālās metodes. Tas ir ekoloģiski draudzīgu alternatīvu ciparu zīmes dēļiem un var viegli pielāgot, ar izsmalcinātu rakstu, kas uzdrukāts uz to. Kartona displejs ir dažāda tipa šādu kartona grīdas displejs, kartona palešu displejs, kartona izmetes nodalījumus, kartona totēms displejs, skaitītājs displejā augšējā, ratiņu kartona kastes, kā arī papīra iepakojuma kastes un somas. Klienti var izvēlēties piemērotu modeli, kas savus ražojumus, kas ir viegli pārvaldīt un gūt daudz labumu.


Mūsu Shenzhen Jiechuang parādītu produkta Co Ltd ir specializējies projektēšana un ražošana kartona displeja produktiem, kā arī papīra iepakojuma kastēm un somām jau vairāk nekā 10 gadus, mums ir profesionāli dizaineri, kas var palīdzēt jums izveidot dizainu.


Laipni lūdzam sazināties ar mums, lai iegūtu sīkāku informāciju. Mēs centīsimies visu iespējamo, lai sniegtu augstas qulaity produktu konkurētspējīgu cenu.