Mājas > Jaunumi > Saturs

Ļaujiet Kartona attēlam būt tavs runātājs

Dec 06, 2018


Lai kartona displejs būtu jūsu pārstāvis, tas nav tikai ideja. Patiesībā uzlabots kartona displejs patiešām palīdzēs jums ietaupīt izmaksas un savu laiku no pārdošanas veicināšanas un sasniegt lielisku pārdošanas rādītājus. Kartona displeja piegādes ceļojuma pavadzīme


Šis ir reāls gadījums, kad viens no mūsu klientiem no Beļģijas iegādājās CDU kartona counter displays ar digitālo ekrānu no mums, lai parādītu savu jauno produktu, maģijas seifu.

Mans klients tirgū uzsāka burvju maku, un viņam jāpierāda patērētājiem, cik burvju valkā ir. Tajā pašā laikā viņam jāmāca patērētāji, kā izmantot makus.


Šajā gadījumā viņam atkal un atkal jāpaskaidro katrs patērētājs. Šis darbs ir ļoti svarīgs, bet garlaicīgs. Kas to darīs? Kad viņam cieš no problēmas, viņam rodas iespaids, ka varbūt mašīna var palīdzēt viņam to paveikt. Tā viņš nāca pie manis.

Patiesībā šī ir patiešām gudra ideja. Mēs izveidojām skaitītāju displeju, kurā ir pieejams digitālais ekrāns. Mans klients ievietos attēlus / videoklipus ekrānā, pēc tam parādīsiet maku patērētājiem.

Tāpēc displejs ir ne tikai kastīte, kurā uzglabāt seifu, bet arī pārstāvis, kas prezentē par seifu. Kāds lielisks pārdošanas palīgs!

QQ图片20181206165942

Kartona displeja sūtījuma gaisa pavadzīme


QQ图片20181205103044

Kartona skaitītāja displejs ar LCD digitālo ekrānu, kas atrodas Beļģijas veikalā

Sazinieties ar mani, ja kaut kas atbilst jūsu pieprasījumam

Kathy Ni

E-pasts: sales01@displaystandpop.com

Tel / WhatsApp: +86 17301935393Dažāds kartona displejs ar digitālo ekrānu jūsu iespējām


cardboard countertop display with LCD screen 4376422 Summer-Slippers-Cardboard-Display-Wth-LCD-Screen-on-Topheader waterfall cardboard display with LCD screen

K