Mājas > Jaunumi > Saturs

Kinder šokolādes stends

Mar 18, 2020

Kinder šokolādes stends


Nesen pasaules vadošais šokolādes zīmols Kinder Chocolate un spēļu kompānija Encapa projektēja papīra vitrīnu, kas pilna ar šo produktu bērniem, un uzlika papīra vitrīnu. Ar nosaukumu "Traki laimīgā sala".


“Crazy Happy Island” dizaina ideja ir iegūta no lomas prototipa Encapa tiešsaistes spēlēs. Tas ir paredzēts, lai izceltu jauninājumu pasauli un ļautu bērniem šajā spēlē izpētīt pasauli.


Pirmkārt, "Crazy Happy Island" galvenokārt ir svaiga un jauka krāsa. Zils ir okeāns, zaļa ir zāle, un brūna ir zeme. Otrkārt, dizainers spēlē pievieno daudz rakstzīmju elementu un noformē korpusa formu. Krāsainās krāsas un bagātīgā grafika izceļ vārdu "prieks".


Visbeidzot, ņemot vērā bērna dzīvīgo un aktīvo personību, dizainere projektēja displeja rāmi četrdimensiju režīmā. Tādā veidā bērni var redzēt Kinder jautras olas no jebkuras pozīcijas, staigājot apkārt pēc vēlēšanās. Turklāt displeja statīvs ir aprīkots ar neregulāru trīsdimensiju spēles rakstzīmju elementu, kas displeja statīvu padara spilgtāku. Īsāk sakot, viss stends izskatās kā liela rotaļlieta “Crazy Happy Island” ir ne tikai prāta formā, bet arī viennozīmīgi apsverot drošības jautājumus. Papīra plaukti ir gaiši, un četrdimensiju trīsdimensiju displejs ir stabils. Pat ja to skar sadursme, to nav viegli nogremdēt, tāpēc jūs varat izvairīties no bērnu iegūšanas.


Es uzskatu, ka šis neregulāras formas stends, apvienojumā ar krāsainu grafiku, noteikti padarīs Kindera quirky olas izceļas mazumtirdzniecībā.