Mājas > Jaunumi > Saturs

Starptautiskās grāmatu pabeidz savu biznesu Āzijas rievotas iepakojuma pārdošanu

Jul 04, 2016

MEMPHIS, Tenn., jūnijs 30, 2016/PRNewswire / - starptautiskā papīra (NYSE: IP) šodien paziņoja, ka tā ir jāaizpilda divas iepriekš atklāta darbības – pārdošanu tā rievoti iepakojuma biznesu Ķīnā un uz dienvidaustrumiem Asia Xiamen tiltam, Hexing pašu kapitāla ieguldījumu partnerības uzņēmuma; un apguves Mill Holmen papīra Madridē, Spānijā. Uzņēmums plāno pārveidot avīžpapīra iekārtas ražot pārstrādāta containerboard 2017 otrajā pusgadā.

Par starptautisko papīrs

International Paper (NYSE: IP) ir pasaules līderis iepakojuma un papīra ražošanas operācijas Ziemeļamerikā, Eiropā, Latīņamerikā, Krieviju, Āzijā un Ziemeļāfrikā. Tā uzņēmumi arī rūpnieciskajiem un lietošanas iepakojumu kopā nepārklāta papīrus un celulozes. Galvenā mītne atrodas Memphis, Tenn. Uzņēmums nodarbina aptuveni 55.000 cilvēkus un stratēģiski atrodas vairāk nekā 24 valstis, kas apkalpo klientus visā pasaulē. International Paper neto pārdošanas 2015 bija 22 miljardus ASV dolāru. Lai iegūtu papildinformāciju par International Paper, savu sniegumu pūles un produktiem, apmeklējiet internationalpaper.com.

Noteiktus paziņojumus šajā preses relīze var uzskatīt, ka Tālredzīga paziņojumus. Šajos pārskatos atspoguļo uzņēmuma vadības pašreizējo viedokli un ir pakļautas riskus un neskaidrības, kas varētu izraisīt faktiskie rezultāti būtiski atšķirsies no tiem, kas izteikti vai netiešu šajos pārskatos. Faktori, kas varētu izraisīt faktiskie rezultāti atšķiras ietver, bet nav ierobežota (i) rūpniecība nosacījumiem; (ii) globālo ekonomisko apstākļu un politiskajām pārmaiņām; (III) citus faktorus, kas var atrasties arī uzņēmuma preses relīzes un vērtspapīru un biržu Komisijas iesniegumi. Uzņēmums apņemas nav pienākuma publiski atjaunināt jebkurā tālredzīga paziņojumiem, vai sakarā ar jaunu informāciju, nākotnes notikumus vai citādi.