Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā Warriors prezidents Rick izsitumiem ietekmēja NBA All-Star spēli pārvietot

Jul 23, 2016

Balles pie Wynn hotel and casino Las Vegas, pirms divām nedēļām, NBA komisārs Adam sudraba, komanda īpašniekiem un līga augsta ranga vadītāji piedalījās valdes sanāksmi, lai apspriestu līga jautājumiem.

Viņi balsoja par izmaiņām Hack A Shaq, ieviesa jaunu mazākuma īpašniekiem un gāja vairāk nekā ikdienišķa, bet nepieciešams tēmām. Līga amatpersonas arī jārisina strīdīgs anti-LGBT tiesību, North Carolina, ka apdraudēta 2017 NBA All-Star Game Charlotte.

Sīvs adresē, Golden State Warriors prezidents un chief operating officer Rick izsitumiem, 63, kurš atklāti geju, paskaidroja savu jēgpilnu un mūža saistība ar NBA un teica līga īpašnieku viņš didn't justies ērti apmeklē All-Star Game, Charlotte, ja likums palika, kā tas ir.

Viņa vēstījums resonated ar gandrīz 70 cilvēki, balles, un tas ir stāsts par to, kā izsitumiem ietekmēti, bet nebija diktētu lēmumu NBA spēli pārcelties uz citu valsti.

Trīs cilvēki, kas bija telpā sniedzaASVšodien sporta identiski kontu izsitumiem sirsnīgu un unscripted adreses un sniedz citas sapulces detaļas. Viņi pieprasīja anonimitāti, jo tie nav atļauts atklāti runāt par to, kas tika runāts šajā telpā.

Rick Buchanan, līga vispārīgu padomu, sākās diskusijas ar vienkārša atjauninājumu par Šarloti, ieskaitot detalizētu informāciju par sarunām līga amatpersonām bija ar North Carolina gov Pat McCrory, Charlotte pilsētas amatpersonas un vietējiem biznesa līderiem. Sudraba pastāstīja īpašniekiem nebūtu balsojums par pārvietojas spēli, bet tas bija svarīgi dzirdēt viedokļus par tiem istabā.

Pēc Bjūkenena atjauninājums, daži īpašnieki atkārtoja līgas pamatvērtības, daudzveidības un iekļaušanas atzīstot likuma North Carolina ir jutīgs jautājums. Neviens īpašnieks uzstājās un pret pārvietošanu.

Sudraba, īpašnieki un vadītāji līga arī aplūkot jautājumu no biznesa viedokļa. Tā bija laba ideja rīkot līgas midseason svētku vitrīna notikumu pilsēta, kur nedēļas nogalē būs aizēno protesti un plašsaziņas līdzekļos, House Bill 2, kas nav atļauties aizsardzību tiem LGBT Kopienas?

Charlotte Hornets īpašnieks Michael Jordan un Hornets prezidents un COO Fred Whitfield arī runāja. Viņi paskaidroja, ka tas bija grūts laiks un atšķirīgiem klimata Charlotte un jautājums nebija dodas prom jebkurā brīdī drīz.