Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā aizsargāt kartona displeja statīvu

Sep 18, 2019

Kā aizsargāt kartona displeja statīvu


1. Tā kā displeja plaukti ir izgatavoti no kartona, labāk kravas svaru turēt paredzētajā laukā. Piemēram, parasts kartona displeja plaukts, katru plauktu var ielādēt 7KG (bez metāla stieņiem); 25KG ar metāla stieņiem zem plaukta. Mums ir jānodrošina, lai plauktos esošie produkti būtu ierobežoti.

FSDU-7422.jpg

2. Lūdzu, glabājiet visus kartona displeja plauktus sausā laikā un turieties prom no svaigas vai gaļēdāju vietas, jo kartons kļūs ļoti vājš, ja tajā būs piesārņoti kādi ūdeņi.

WOWPDU-6003.jpg

3. Uzturiet tīru un stabilu kartona attēla statīvu 、 pop displeja statīvu 、 kartona grīdas displeju 、 kartona Totem displeju 、 kartona ratiņu kastes tas ir reklāmas rīks, un tā funkcija ir piesaistīt jūsu patērētāja acis, mums visiem patīk skaisti un tīri preces, tā nodrošina augstas kvalitātes informāciju.

FSDU-7289.jpg

4. Pozīcija.

Cilvēka vidējā redze ir no 110 līdz 120 grādiem, redzes platuma diapazons svārstās no 1,5 līdz 2 miljoniem, tāpēc, izstrādājot un izgatavojot kartona displeja statīvu, mums tas ir jāņem vērā, lai palielinātu iepirkuma līmeni.

Jo īpaši attiecībā uz lielu cilvēku plūsmas laukumu displeja statīvam vajadzētu pelnīt rūpīgāku izmantošanu un aizsardzību, jo šajās vietās vairāk cilvēku nozīmē lielāku pirkumu līmeni un arī lielāku risku sabojāt kartona displeja statīvu 、 pop display stendu 、 kartonu grīdas displejs 、 kartona totēma displejs 、 kartona ratiņu kastes

WOWPDQ-7054 (2).jpg

Tādējādi rūpīga un profesionāla kartona izmantošana var ne tikai palīdzēt samazināt izmaksas, bet arī palielināt reklāmas un piemaksas, kā arī vislabāk izmantot jūsu reklāmas laukumus pop vitrīnu stendam 、 kartona grīdas displejam 、 Cardboard Totem Display 、 Kartona ratiņu kastes


Kontaktinformācija:

Shenzhen Jiechuang Displeja Izstrādājumu Co., Ltd.

JC Pop Displejs (HK) Co, Ltd.

Skype: display819

wechat / whatsapp: + 86-17318010796

Tīmeklis: www.displaystandpop.net

www.cardboarddisplay8.com

https://displaystandpop.en.alibaba.com