Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā uzturēt papīra displeja statīvu? Mitrums ir galvenais

Mar 03, 2020

1, papīra displeja plaukts ir izgatavots no papīra, tāpēc mitruma necaurlaidīgs ir galvenais elements, kas jāuztur, kad papīra displeja plaukts kļūs mīksts, deformējoties, tas ir visnāvējošākais ievainojums. Tā kā šis papīrs parāda plauktu, ko likt, kad nevar noliekties uz svaiga vietu, kas arī nevar atrasties tuvu vietai, kur ir gaisa kondicionieris. Papīra displeja statīvu ietekmē mitrums, tas nekavējoties jānoslauka ar audumu, lai iesūcas papīrā.


2. Lietošanas procesā nepārslogojiet papīra displeja plauktu. Papīra displeja rāmim ir maksimālā slodze, tā dizains ir lemts, tāpēc procesa izmantošanai nepiespiediet kravu, lai izvairītos no deformācijas, plīsumiem un citām lietām. situācijas.


3. Papīra vitrīnu plauktu lietošanas laikā ir stingri aizliegts ievietot īpaši platas preces, kas zināmā mērā sabojās papīra vitrīnas. Izstrādājumu lielumu nosaka projektēšanas laiks.


4, papīra displeja plaukti veikalā ir novietoti uz precēm, tos nedrīkst pārvietot, lai pārvietotos, piemēram, nepieciešamība pārvietot preces, lai paceltu preces zemāk vai zem tām, un pēc tam nozare pārvietojas plakaniski.Rīkojieties uzmanīgi lai izvairītos no sadursmes.


5. Regulāri tīriet. Vienkārši un tīru papīra vitrīnu izskats pievilina vairāk patērētāju.

展架款式