Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā izvēlēties pareizo reklāmas papīra plauktu?

Dec 26, 2019

Ir daudz veidu papīra displeju statīvu. Pielāgojot papīra vitrīnas izstrādājumiem, uzņēmumiem jāņem vērā dažādu veidu reklāmas papīra plauktu raksturlielumi. Papīra vitrīnu drukas ražotāji dalās ar jums piedāvātajām reklāmas papīra stendu funkcijām. Iemāciet jums izvēlēties pareizo reklāmas papīra stendu.

1.Pirmais tips: uz grīdas stāvošs papīra vitrīna

Šāda veida papīra displeja plaukta izmērs parasti ir tāds pats kā pieauguša cilvēka augstumam (1,7 metri). Preču reklāmas parādīšanai tiek izmantoti papīra displeju pakaramie. Ja augstums ir pārāk augsts vai pārāk zems, tas tieši ietekmē patērētāju acu stimulēšanu. Daži no tiem ir īpaši, piemēram, patērētāju grupa ir bērni, tāpēc augstumam jābūt vienādam ar bērnu acu augstumu.

2.Otrais tips: āķa papīra displeja plaukts

Izvēloties āķa veida papīra displeja plauktu, izstrādājums stāv vertikāli un izskatās vairāk trīsdimensiju, lai klienti vienā mirklī varētu saprast informāciju par produktu papīra displeja plauktā no vairākiem aspektiem. Izvēloties āķi, jums vajadzētu izvēlēties piemērotāko atbilstoši kopējam āķa produkta svaram. Āķi var iedalīt plastmasā un metālā. Ja produkts ir ļoti viegls, varat izvēlēties plastmasu. Plastmasas āķim ir vājums. Vājš produkts gandrīz nespēj pārvadāt produktu, bet izmaksas ir zemas. Ir daudz veidu metāla āķa pēdu. Ne visi metāla āķi ir piemēroti izmantošanai papīra vitrīnās. Āķa pēdas ir piemērotas tikai tad, ja papīra laukums ir pakļauts lielam spēka laukumam. Neliels gals sagraus papīru un ietekmēs tā izskatu.

3.Trešais tips: countertop displeja lodziņš

Dažus mazākus produktus ir viegli nepamanīt. Parasti šādam displejam tiek izmantota galda papīra vitrīna, un galda virsmas aizņemtā vieta ir pamanāmāka.

4. Ceturtais tips: displeja papīra kaudzes galva

Produktu displejs, ko veido neatkarīgs preču izstādījums lielveikalā, dažreiz ir viens zīmola produkts vai dažreiz vairāku zīmolu apvienojums. Kraušanas galviņu veidi ir daudz. Atbilstoši produkta īpašībām un faktiskajām vajadzībām var tikt izstrādātas dažādas kraušanas galviņas, piemēram, pūķa laivas formas kraušanas galviņas, cilindriskas kolas kraušanas galviņas un augsta un zema līmeņa interesantas ķīmisko kraušanas galviņas. Lai palielinātu produkta izteiksmīgumu, kraušanas galvas forma tiek izvēlēta atbilstoši izstrādājuma formai. Piemēram, Coca-Cola kraušanas galvas forma ir cilindriska. Mērķis ir maksimizēt Coca-Cola cilindrisko formu, piesaistot uzmanību un uzlabojot klientus. Iespaidi par Coca-Cola tirdzniecības centrā, tādējādi palielinot pārdošanas apjomus. Papīra pāļu galviņas lielumā parasti ir lielas, un lielu daļu veido kvadrāti.

5.Piektais tips: attēlu papīra statīvs

Papīra izkārtņu izmantošana atvieglo informācijas nodošanu, pastāstot cilvēkiem, kas tas ir produkts, kādas funkcijas tam piemīt, no kura uzņēmuma tas ir izveidots utt. Izskats ir jauns un elegants, viegli uzstādāms un ērti pārnēsājams. To var novietot veikala preču vitrīnas priekšā vai pie durvīm. Tas ir iecienīts produktu demonstrēšanas rīks dažādās nozarēs, piemēram, pārtikā, apģērbā, ierīcēs, kosmētikā utt.

attēls Sazinieties ar mums /   Y mūsu apmierinātība ir mūsu eksistences vērtība

Shenzhen JC POP displejs Co Ltd

Kontaktpersona: Vendija (tieši noklikšķiniet uz mana e-pasta, jūs varat man rakstīt)

Skype: display818

E-pasts: pop@displaystandpop.com

Tālrunis un Whatsapp: +86 17302647686