Mājas > Jaunumi > Saturs

Cik metožu krāsainu kārbu iesaiņojuma pierādīšanai?

Jan 03, 2020

Pašlaik nepārtraukti tiek pilnveidota krāsu kārbu apdrukas koriģēšanas tehnoloģija, saasinās konkurence krāsu kārbu iesaiņojuma un apdrukas nozarē, uzņēmumu peļņas norma kļūst arvien mazāka, un arvien vairāk klientu sāk ātrāk atrast un lētāki korektūras risinājumi. Gan jau. Tas būs jauns izaicinājums krāsu kārbu drukāšanas uzņēmumiem: vai turpināt ražot tradicionālos cietos testus ar lētām digitālajām iekārtām vai sākt mīksto korektūru ceļu. Kādas ir krāsu kastes iesaiņojuma drukāšanas metodes? Šādi tiek ieviesti Šenženas jc pop displeju rūpnīcas darbinieki:


Ir divi galvenie krāsu lodziņa korektūras veidi: cietā un mīkstā korektūra. Vispārīgi runājot, tā kā krāsu kastes korektūras izmaksas un prasības ir atšķirīgas, cietās izturības prasības drukas iekārtām ir zemākas nekā mīkstās korektūras. Pašlaik, tā kā cietā korektūra ļauj klientiem pašiem redzēt, kā attēli tiek drukāti uz papīra, un izmaksas ir salīdzinoši zemas, lielākā daļa krāsu kastes iepakojuma un drukāšanas klientu izmanto cieto pierādījumu.


1. Jutīgu materiālu pierādīšanas metode. Šī metode ietver krāsu plēvju sakraušanas metodi, krāsu sakraušanas metodi un elektrostatiskās koriģēšanas metodi. Parasti gaismjutīgais materiāls tiek pārklāts uz pamatnes, un pēc tam to cieši pielīmē un pakļauj ar atbilstošo krāsu atdalīšanas un ekranēšanas plēvi, lai iegūtu vienkrāsainas dzeltenas, purpursarkanas, ciānas un melnas plēves, kuras ir sakrautas kopā, lai izveidotu krāsu. Attēlam katras monohromatiskās loksnes krāsaino slāni var arī pārnest uz koriģējošo substrātu, lai izveidotu krāsu pierādījumu.


2. Datorizēta korektūras metode, šai metodei ir mīksta un cieta korektūra. Mīkstā koriģēšana izmanto datoru atbalstītu krāsu pierādīšanas sistēmu. Kad displeja ekrānā redzat krāsainu attēlu, nevar iegūt pierādījumus. Cietā korektūra izmanto datu izvadi, ko veic krāsu lapu uzlikšanas sistēma, lai iegūtu pierādījumus cietajā koriģēšanas sistēmā.


3. Mehānisko pārbaudi sauc arī par simulācijas pārbaudi, kas ir sava veida cietā pārbaude. Parasti tādos pašos apstākļos kā drukāšanas apstākļos, piemēram, papīrs, tinte, drukas metode utt., No oriģinālās plāksnes sagatavotā drukas plate tiek uzstādīta korektūras mašīnā, lai drukātu, iegūtu pierādījumus un pēc tam korektūru pret oriģinālu vai maketēšanas rasējumi. , Kamēr tonis, krāsa, teksts un izkārtojuma specifikācijas nav pareizas un klienta parakstītas, jūs varat samaksāt par drukāšanu.


4. Elektroniska pierādīšana, šī korektūras metode galvenokārt tiek pielāgota augošajai krāsu galddatoru izdošanas sistēmai, pierādījumu iegūšanai izmantojot tintes printerus vai termiskās sublimācijas printerus.


Tā kā konkurence krāsu kārbu iesaiņojuma un poligrāfijas nozarē turpina pastiprināties, uzņēmumu peļņas normas kļūst arvien mazākas, un arvien vairāk klientu sāk meklēt ātrākus un lētākus korektūras risinājumus. Tas būs jauns izaicinājums krāsu kārbu drukāšanas uzņēmumiem: vai turpināt ražot tradicionālos cietos testus ar lētām digitālajām iekārtām vai sākt mīksto korektūru ceļu.


201909021741394271609


attēls Sazinieties ar mums /   Y mūsu apmierinātība ir mūsu eksistences vērtība

Shenzhen JC POP displejs Co Ltd

Kontaktpersona: Vendija (tieši noklikšķiniet uz mana e-pasta, jūs varat man rakstīt)

Skype: display818

E-pasts: pop@displaystandpop.com

Tālrunis un Whatsapp: +86 17302647686