Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā akrila displeja statīvs tiek atskaņots POP displeja laukā

Oct 17, 2019

Kā akrila displeja statīvs tiek atskaņots POP displeja laukā?

Pašlaik tirgū pieejamo akrila displeja stendu veidus var iedalīt dažādās kategorijās atbilstoši parādītajiem izstrādājumiem: rotaslietu vitrīna, kosmētikas vitrīna, brilles vitrīna, digitālo izstrādājumu vitrīna, daudzfunkcionāla vitrīna utt. Sakarā ar augsto tirgus pieņemšanu un lieliskajiem displeja rādītājiem ražošanas uzņēmumi ir strauji attīstījušies un attīstījušies.

Akrila sauc arī par PMMA vai Akrila. Tos visus angliski sauc par akrilu, un ķīmiskais nosaukums ir polimetilmetakrilāts. Honkongā plaši pazīstams kā agars, tas ir svarīgs termoplastisks izstrādāts agrāk. Tam ir laba caurspīdība, ķīmiskā stabilitāte un laika apstākļu izturība, ērta krāsošana, ērta apstrāde un skaists izskats. Tas ir būvniecības un reklāmas nozarē. Ir plašs lietojumu klāsts.

Akrila vitrīnas tiek plaši izmantotas lielveikalos, izstādēs un citās vidēs, pateicoties to labajām displeja īpašībām un lieliskajiem displeja efektiem, efektīvi veicinot pārdošanu, uzlabojot zīmola atpazīstamību un reputāciju un iestatot produktu iepakojuma tēlu, jo īpaši profesionālās akcijās. Tas kļūs par neaizstājamu nozīmīgu ekspozīcijas stendu gadatirgū vai izstādē. Juvelierizstrādājumu rūpniecībā, kosmētikas rūpniecībā, elektroniskajā digitālajā rūpniecībā akrila displeja stenda izmantošana ar izcilu spīduma efektu, labāku pretestības spiedienu, rafinētu formu un citām īpašībām, ievērojami palielina produkta vizuālo ietekmi, stiprina izstrādājuma reklāmas lomu, lai efektīvi piesaistīt patērētājus.