Mājas > Jaunumi > Saturs

Audzēšanas attīstībai vīna etiķetēm

Jun 21, 2016

Audzēšanas attīstībai vīna etiķetēm

Vīna etiķetes tagad iezīme dažādus noformējuma elementus, kas iepriekš nav redzējis kā unikāls grafikas, radošo vīnu nosaukumi, netradicionālā marķējuma materiāliem (piemēram, samazināt piedurknēm), mūsdienu mākslas darbu, QR kodi un vairāk.

Pieaugot vīna tirgu, etiķetes arvien ir būtisks instruments, lai izveidotu zīmola personalitātes un piesaistot klientus. Pirms jaunās tūkstošgades mijas, visvairāk vīnu zīmoli bija grūti atšķirt vienu no otra.

Jūsu iepakojuma ir viena no pirmajām lietām patērētājiem būs paziņojums par savu produktu – īpaši tās, kas pilnīgi jauns, lai jūsu zīmolu. Plaukta konkurence ir vēl niknāki nekā jebkad pieņemšanas nepieciešamību pēc uzkrītošā etiķetes un iepakojuma pārdošanu svarīgs aspekts. Ja paredzēts drukāt arī, etiķetes var papildināt jebkura veida iepakojuma tā produkta piesaista plašāku auditoriju un potenciāli lielāku pārdošanas.

Ja jūs vēlaties dažas vīna etiķetēm, pls sazinieties ar mums, mums ir profesionāli dizaineri, lai palīdzētu jums ar labu ideju un dizainu.