Mājas > Jaunumi > Saturs

Dāvanu kastes atklāj pasaulē cilvēku tirdzniecības uz olimpisko spēļu tūristu

Jul 18, 2016

Kā Lielbritānijas turpina svinēt savu pieaugošo sakrīt ar zelta medaļas, 2.012 olimpiskajām spēlēm ir sniedzis Lielbritānijas iedzīvotāji ar citu starptautisko uzvaru garastāvoklis par. Pateicoties olimpisko vērstu kampaņu, tiek pakļauti cilvēku kontrabandas gadījumiem visā Londonā.

Cilvēku tirdzniecība, viens no lielākajiem noziegumiem visā pasaulē, skar ne vairāk kā 2,4 miljoni vīriešu, sieviešu un bērnu katru gadu, kas ir tricked vai piespiedu stāšanās atstājot savas mājas ar solījumu par labāku dzīvi citur. Kad viņi tomēr ierodas galamērķī, tās atklāj, ka tie ir maldināts un vienā vai otrā veidā ieveda dzīvē mūsdienu verdzības.

Pēdējo divu nedēļu laikā, dāvanu kastes ir parādās dažādās svētbilžu vietās ap Londonu, tai skaitā ārpus Vestminsteras abatijā, iekšpusē Svētā Pāvila katedrāle, ārpus Southwark Cathedral un vairākas Olimpiskās boroughs, kā daļu no jauna kampaņa, ko organizē Apvienoto Nāciju organizācijas globālās iniciatīvas, lai apkarotu cilvēku tirdzniecību (ANO. DĀVANU) un apturēt Traffik.

No ārpuses, šīs plašās publiskās mākslas gabalu ir intriģējošs dāvanas, ģerboņos vilinošs solījumiem, ko pārvadātāji izskatu un noskaņu. Tomēr iekšā tajos trīs dimensiju, pārdomāti provocējot un interaktīva pieredze, kas ievieš ievadīts baigs realitāti, cilvēku tirdzniecību, kā arī norādot, kurā apmeklētāji var palīdzēt izbeigt šīs globālās noziedzības veidus. Katrā kastē pārņem cita tēma izstādē daudziem aspektiem šo strauji augošo noziedzību; iekšzemes kalpībā, piespiedu darba, seksuālā izmantošana un piespiedu ielu noziedzību tika izvēlētas, jo tie ir visizplatītākie veida tirdzniecība Londonā.

Ruth Dearnley, CEO pārtraukt Traffik, saka: "kā pasaule nolaižas uz Londonas olimpiskajām spēlēm, mēs vēlamies, lai mācītu cilvēkiem, atpazīt cilvēku tirdzniecības zīmes un līdz šim mēs esam bijuši ārkārtīgi apmierināts ar rezultātiem.

"Jo cilvēki ir ievadīts lodziņā pāri Londonā, viņi ir iemācījušies daudz par noziegumiem un dažiem penss ir samazinājies; viņi saprata, ka noteiktas aizdomīgas situācijas savas apkaimes patiešām varētu būt gadījumos, kad tirdzniecība – gadījumos, kas tagad policija izmeklē. Mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem saprast, ka tirdzniecība notiek visā Londonā un pārējā Apvienotās Karalistes, kā arī visās citās valstīs pasaulē, bieži tieši mūsu deguna galā."

Pietura Traffik un ANO. DĀVANA ir veicināt šīs kampaņas laikā olimpisko un paralimpisko periodu, lai piesaistītu ne tikai simtiem tūkstošu Londonieši-uzmanību, bet arī miljoniem tūristu un apmeklētāji no visas pasaules, kuri būs galvaspilsētā, lai palīdzētu tām veikt mājās globālās iniciatīvas pret ļaunumu cilvēku tirdzniecības ziņojumu šajā ļoti īpašu vasarā uzmanību.

Lai uzzinātu vairāk par kastes un kur tās meklēt pār tuvāko nedēļu laikā vizīte dāvanu kastīte