Mājas > Jaunumi > Saturs

Somu papīra milzis uz iepakojuma Mill Indijā beidzēt

Jul 04, 2016

HELSINKI, 22. jūnijs (Xinhua) - Somijas papīra milzu Stora Enso pirmdien paziņoja savā plānā pastāvīgi slēgt tās iepakojuma dzirnavas, Chennai, Indija.

Chennai spiestuvē bija ieguvusi Stora Enso 2011. Tas rada patērētājam un transporta iepakojumam, kas izgatavots no gofrēta valde, galvenokārt pārdošana vietējā tirgū.

Rūpnīcas, kas pašlaik nodarbina 350 strādājošo, teica, ka tas nodrošinās kompensācijas un dalības nodarbinātības atbalstu tiem cilvēkiem, kuri zaudēs darbu.

Uzņēmums paziņoja, ka slēgšana ir rentabilitātes un lielas vietējā tirgus pieprasījuma samazināšanās dēļ.

Telekomunikāciju tehnoloģiju attīstību un popularitāti elektroniskos saziņas līdzekļus, globālais pieprasījums pēc papīra izstrādājumi ir sagaidāms, ka turpināsies nākamajos gados krīt.

UPM somu meža nozaru grupa, izbeigta četrās filiālēs Somijā, Francijā un Lielbritānijā novembrī 2014 samazināt papīra ietilpība Eiropā.

Dibināta 1998. gadā, Stora Enso ir ražošanas iekārtām gandrīz 20 valstīs visā pasaulē. Līdz 2014. gada, tas bija apmēram 27 000 darbinieku visā pasaulē.

Mēs esam ražošanu un visa veida iepakojuma izstrādājumu dizainers. Mums ir specializējies kartona displejs, meanly vai lielveikalu veicināšanas un reklāmas produkti.


Mēs esam profesionāli ražotājs kartona stenda, kā parādīts tālāk

1. kartona Display Stand

2. kartona grīdas parāda

3. gofrēta Peg āķa parāda

4. dump nodalījumus, rokaspuišu parāda

5. palešu parāda

6. counter Display kastes

7. PDQ, POP Standee totēms / Lama Stand

8. mazumtirdzniecības iepakojuma utt.