Mājas > Jaunumi > Saturs

Facebook varētu parādā 5 miljardi ASV dolāru nodokļos

Jul 30, 2016

Facebook (FB, Tech30) atklātībai ceturtdien tas varētu parādā miljardiem sakarā ar IRS izmeklēšanas veids, kā to pārvietot aktīvus īru meitasuzņēmumam, lai izvairītos no augstākiem nodokļiem.

IRS nodokļu sodu varētu kopā $3 billion to $5 miljardus, kam pieskaitīti procenti, saskaņā ar Facebook, iesniedzot ar vērtspapīru un biržu Komisijas. Šādā gadījumā Facebook saka, sods varētu būt "materiālu kaitīgo ietekmi" uz tā finansiālo stāvokli.

Nodokļu jautājums pirmo reizi tika publiskota pirms trim nedēļām, kad ASV Tieslietu departaments iesniedza lawsuit piespiežot Facebook atbilst IRS notiekošo izmeklēšanu. Nav dati tika iesniegti vienlaicīgi par iespējamiem sodiem.

Izmeklēšanas datumiem atpakaļ uz 2010, kad Facebook pāriet tiesības visā pasaulē uzņēmējdarbībai, izņemot ASV un Kanādā, Facebook Īrijai kā daļu no sarežģītiem manevriem samazināt nodokļu maksājumus.

Pārsūtīšanas iekļautas dažas grūti noteikt aktīvus kā tās "lietotāju bāzi, tiešsaistes platforma un mārketinga nemateriālie aktīvi".

IRS nonācu pie ticības, ka Ernst & Young, grāmatvedības firmā uzdots novērtējot aktīvu nodošanu, var būt "zemāki" vērts šos netveramos aspektus grūti, "miljardu dolāru," saskaņā ar kopiju juridiskās reģistrācijas sniedz CNNMoney.

Related: Facebook plānus par dzīvi pēc Zuckerberg

"Mums nav vienisprātis ar IRS stāvokli un kārtos petīciju ASV nodokļu tiesā apstrīdēt paziņojumu" Facebook ierakstīja tās sistematizāciju šajā nedēļā.

Facebook, kopā ar kolēģiem tech patīk Apple (AAPL, Tech30) un Google (GOOGL, Tech30), pēdējos gados aktīvi Īrijā un citās valstīs, kas kalpo kā nodokļu oāzes, pateicoties to zema uzņēmumu ienākuma nodokļa likmi samazināt nonācis uguns.

Martā, Facebook caved līdz tādam spiedienam nedaudz un piekrita apstāties maršrutēšanas ieņēmumu ieguva Lielbritānijas caur Īrija.

IRS ir strādājusi, lai savāktu informāciju par 2010 Īrijas līguma gadiem ar vājo sadarbību.

Nina Wu Stone, izmeklētājs ar IRS, atzīmēja viens no skaidas, kuras viņa izdevusi seši pavēstēm pagājušajā mēnesī Facebook ražot ieraksti, kas saistīti ar pamatlīdzekļu nodošanu. Facebook nav ievērojusi šos lūgumus.

Agrāk šonedēļ, IRS atklāj Facebook ignorēja arī septītais tiesas pavēsti.