Mājas > Jaunumi > Saturs

Parādiet pielāgoto pakalpojumu procesu

Sep 25, 2019

Piegādes ziņā, tā kā papīra plauktu dēļ dzelzs var nepatikt kokam, tas var gulēt plakana krava, kas piegādāta, ietaupīt daudz kapitāla transporta loģistikai, atkārtojamai izmantošanai, pārdevējiem un galapatēriņam, ērti ievietot atpakaļ daļu, plīts ir viena 5 no koka rāmja cenas padarīja kapitālu lētu papīra plauktus papildus tradicionālajai funkcijai ar svaigu seju.Var drukāt uz iepriekšminētajiem izsmalcinātajiem attēliem, paļaujoties uz tā jaunajiem attēliem, spilgtām krāsām, kopīgām idejām un citiem veidiem piesaistīt klientu uzmanību.


Pārtrauciet to un iecieniet produktu, kas tiek ievietots reklāmā. Papīra plauktiem, kas ir atšķirīgi un atšķirīgi, bieži var būt negaidītas sekas.Viesveikalā, kad patērētāji saskaras ar daudziem produktiem un nezina, kā sākt, ielieciet lielisku papīra plauktu. ap produktiem, uzticīgi un nepārtraukti piegādājot patērētājiem informāciju par produktiem, darbojas, lai piesaistītu patērētājus un veicinātu pirkšanas lēmuma efektu.Un tad jūs iegūsit lielāku pārdošanas apjomu.


Tradicionālos izstādījumus veido koks un dzelzs, plankumu maldināšana un atsevišķa mehāniskā salīdzināšana, tradicionālie smagie plaukti pārsūtīšanas ziņā nav ērti, patērē daudz cilvēku vājības, tradicionālais plaukts ir lielāks, vairāk nekā vietējais, nopietna ietekme Palīdzēja apstrādāt arī pārdoto preču daudzumu un noformējumu: klienta piegādes papīra plaukts, papīra displejs, piemēram, produkta pamatinformācijas prasības attēlu skaits utt. Mēs piegādājam produktus atbilstoši klienta datiem, pamatojoties uz detalizētas prasības.


exhibition