Mājas > Jaunumi > Saturs

DEA regulāri mīnas amerikāņu ceļojumu skaņuplates, lai varētu konfiscēt miljoniem skaidrā naudā

Aug 11, 2016

Tā vietā, ka mērķauditorija ir palīdzējusi Narkotiku tiesībaizsardzības iestāde konfiscēt maza laime naudā.

DEA aģenti ir profilētas Amtrak vilcienu un gandrīz visu lielākoASV pasažieru aviosabiedrība, balstoties uz ziņojumiem no ceļojumu nozares informatoru tīkls, kas stiepjas no biļešu kasēs atpakaļ birojiem,USATODAY izmeklēšanā konstatēja. Aģentu piešķirts lidostām un vilcienu stacijas pasažieru izceltie nopratināšanā vai meklē iemeslus kā šķietami labdabīgs, kā apceļot vienvirziena Kalifornijā vai kam maksā par biļeti kasē.

DEA uzraudzība ir atdalīts no plašs un plaši pazīstamajai pretterorisma aparāts, kas tagad aptver gaisa satiksmi, kas tiek reti izmantots rutīnas tiesībaizsardzības. Tā tika veikta lielā mērā aviolīniju nezinot.

Tas ir ienesīgs pūlēties, un viens, kas lielā mērā nav zināms ārpus narkotiku aģentūras. DEA vienībām piešķirta patruļas 15 tautas noslogotākajiem lidostu konfiscēti vairāk nekā $209 miljoni naudas no vismaz 5200 personām noslēdzot naudu pēdējā desmitgadē bija saistīts ar narkotiku kontrabandu, saskaņā ar tiesu departamenta datiem. Lielākā daļa naudas tika nodota vietējā policijas nodaļām, kas aizdot amatpersonas palīdzēt narkotiku aģentūras.

"Viņi rēķināties kā daļu no budžeta," teica Louis Weiss, bijušais uzraudzītājs dietanolamīna (DEA) grupas, kas piešķirta Hartsfield-JacksonAtlanta International Airport. "Būtībā, jūs esat nokļuvis barības monster."

Lielākajā daļā gadījumu ieraksti liecina, ka aģenti deva aizdomas par kurjeriem apliecinājumu par naudas — dažreiz totaling $50,000 vai vairāk, iebāza ceļasomas vai zeķes — un nosūtīja tos ceļā bez jebkad pārdroši uzbrukdama abiem ar noziegumu.

DEA nebūtu komentārus, cik tā iegūst ierakstus no amerikāņiem iekšzemes ceļojumu, vai pēc kādas skalas. Bet tiesu protokolus un intervijas ar aģentiem, no kuriem daži runāja ar nosacījumu, anonimitāte, jo tie nav atļauts apspriest DEA operācijām, skaidrs, ka tā ir plaša. Vienu 2009 iesniegšana tiesā, piemēram, Tieslietu departamenta juristi teica aģenti bija $44,010 no diviem cilvēkiem, kas ceļo ar vilcienu uz Denver pēc atrauti laikā "kārtējo pārskatu par datorizētu ceļojumu manifestu par Amtreka centru."