Mājas > Jaunumi > Saturs

Klientu atsauksmes par JC POP displejs

May 25, 2016

Kad mūsu kartona pop stenda tika laists veikalos, tā vērsa klientu uzmanību zīmola profila un jauniem produktiem. Tas var palīdzēt produktu veicināšanu. Saskaņā ar mūsu klientu atsauksmes, mūsu kartona Bezmaksas stāvus displejs ir iekļautas šādas priekšrocības:


1) pielāgots dizains: profesionāli dizaineri var palīdzēt jums veikt saskaņā ar klienta ideju un to konkrētu produktu dizaina. OEM un ODM pieņemams ir elastīgāka klientam.

2) pārstrādājams materiāls: augstas kvalitātes materiāls bija izmantot 100 % pārstrādājams un vidi, ko var pārstrādāt, un nevienam nekaitē videi.


3) viegli salocīt un montēt: kartona stenda var būt plakanas paketi, kas ļaus ietaupīt izmaksas kuģniecības un iepakojums, un tas ir daudz vieglāk nosūtīt mazumtirgotājiem.


4) rūpnīcas tieši piegāde: īsāks piegādes laiks un vidējās izmaksas, klients var ieguvuši augstas kvalitātes produktus, konkurētspējīgu cenu.


Mūsu augstas kvalitātes kartona Bezmaksas stāvus displeja stendi un pop skaitītājs displejā tiks dot labumu mūsu klientiem, un vairāk populārs Kanādas tirgos.