Mājas > Jaunumi > Saturs

Rievotas Box mašīna

Jul 09, 2016

Rievotas lodziņiem parasti ražo lielas mašīnas, kuras ir vairākas sadaļas, katra no tām veic vienu vai vairākus soļus kastes masu produkciju. Šajās sadaļās bieži ietver Tintēšanas sadaļu, līmēšanas sekcija, locīšanas sekcija, piegādes sadaļu un kraušanas sekcija.

Operācijā, rievotas valde ir novadīt Tintēšanas sadaļu rievotas rūtiņu mašīnas. Šeit valde ir nogriezts, drukātā un ieguva par locīšana. Tintēšanas nodaļas valde ceļo līmēšanas sadaļā kur līmi lodītes lieto gar vienu malu valdes. Valde pēc tam ceļo locīšanas sadaļā kur ilgi rotējošo jostas nodot valdes un izraisīt salocīt iekšēji scorelines gar kuģa ārējās malas. Kā malām reizes vairāk, pielīmē mala ir salocīta uz unglued malu, lai veidotu zīmogu. Pēc tam, kad valde ir pielīmēta, salocītu un aizzīmogotas, tā tad iet vērā piegādes sadaļā, kas atvieglo gatavo rievotas lodziņa locīšanas sekcijā pārnes kraušanas atsevišķā sadaļā.

Izplatīta problēma, kas ir saistīti ar locīšanas procesu ir kļuvusi šķība priekšējās un aizmugurējās malas rievotas valdes. Tādēļ ir šī invenion objektu sniegt rievotas valdes, nogādājot sistēma, kurā ražos, pareizi izlīdzināts rievotas kastē.

Vēl viena problēma, ar klāt rievotas rūtiņu mašīnas ietver jostas izmanto kuģa materiālu līmēšanas un locīšanas sekcijas un mašīnu pārvietošanai. Kā kļūt nēsā Beltos, viņi sāks stiept un paslīdēt uz veltņiem un vadīt skriemeļi. Šī atziņa galvenokārt skar tos ar zemāku galvenās piedziņas siksnu. Tāpēc ir šis izgudrojums sniegt rievotas valdes, nogādājot sistēma, kas mazinās jostu par savu attiecīgo veltņiem un vadīt skriemeļi novirzes objektu.

Kad rievotas lodziņā parādās no locīšanas sekcija, tā iet piegādes sadaļā Page Footer. Iepriekšējas mākslas iekārtas piegādes daļu veido augšējo un apakšējo nieru drošības jostas komplektu, kas tiek izmantoti, lai saglabātu mazākas kastes saskaņošanu, kā viņi šķērso tukšumu starp sadaļas locīšanas un kraušanas mašīnas pāri.

Tukšumu starp divām sekcijām iemesls ir, ieejas kraušanas sadaļa satur divas vertikālā spirāle Zobrati, kam kontaktu gatavo rievotas lodziņa ārējās malas un pakāpeniski pacelt kastes augšā un no kā nākamajā lodziņā Izejot locīšanas sekcija. Ja spirāle gear ir pārāk tuvu locīšanas sekcijas ilgāk kastes kļūst smilga, jo kastes malas sasniedz augšas spirāli pirms locīšanas sekcijā tiek atbrīvots noliekta jumta paneļa aizmugurējās malas. Līdz augšējo un apakšējo nieru drošības jostas komplekti tiek izmantoti, lai palielinātu attālumu starp divām sekcijām.

Aksiāli uzmontē nieru augšējā jostas iepriekšējas mākslas tehnikai. Tādējādi, kad mazā gofrētas kastes tiek izmantotas, drošības jostas augšējo nieru var novietot virs apakšējā nieru jostu, lai vadītu mazākas kastes, jo tie iet no locīšanas sekcijas kraušanas sadaļā Page Footer. Kad tiek izmantotas lielākiem lodziņiem, drošības jostas komplektu augšējā nieru parāvās augšup un no tā, lai novērstu lieces no lielākiem lodziņiem.

Ilgi piedziņas vārpstas virza nieru jostu. Rezultātā, kad nolietojusies vai bojāta josta ir jānomaina, visu piedziņas vārpstai ir velk caur mašīnu nomainīt drošības jostu. Tā rezultātā dārgi zaudējumus naudas un operāciju laikā, kamēr tiek veikti remontdarbi. Tādēļ ir objektu, šo izgudrojumu sniegt uzlabota kaste, kas satur sistēmu, kas mazina vajadzību pēc šāda nieru drošības jostas komplekti.

Visbeidzot, ja tiek izmantotas ļoti plaša lodziņus, viņi mēdz sag saskaņā ar to pašu svaru. Tas var izraisīt traucēšanas un arī atraisīt līme blīvējums starp divus salocītu kastē malām. Tādēļ ir objekta Šis izgudrojums nodrošina lodziņu nogādājot sistēma ar uzlabotu un vienkāršotu rūtiņu atbalsta līdzekļiem.

Citiem objektiem un izgudrojuma priekšrocības būs kļuvis skaidrs, kā izgudrojums ir aprakstīts turpmāk sīkāk, atsaucoties uz pievienoto zīmējumu.