Mājas > Jaunumi > Saturs

Krāsu izvietošana POP displeja statīvā

Dec 18, 2019

Krāsu izvietošana POP displeja statīvā


Galvenais reklāmas papīra stenda noformēšanas apsvērums ir kartona displeja statīva izskats. Un vissvarīgākais izskats ir forma un krāsa. Jā, šodien padalīsimies ar krāsu izvietojuma nozīmi papīra vitrīnās.

Lielākā daļa cilvēku tirdzniecības centrā, izstāžu zālē, izstādē, veikalā, veikalā un citās apskates precēs veiks produktu apskatu, tikai apskatot visu tirgu, kas viņu acīs caurskatās, tikai tad, kad tiks konstatēts, ka prece viņiem patīk un vajag, paliks un uzmanīgi novēros.

Tāpēc problēma rodas, un mums ir rūpīgi jāapsver risinājums.

Aplūkojot krāsainos vitrīnas, patērētāji ir viegli noguruši un reiboni.

Saskaņā ar aptaujas datiem 86% patērētāju, pieņemot lēmumu par pirkumu, pievērsīs uzmanību preču krāsai un izskatam. Tātad, izstrādājot kartona POP displeju, izvēlieties krāsu, kas pēc iespējas atbilst precei.


y. Sarkanās krāsas kartona displeja statīvs var radīt steidzamību un paātrināt sirdsdarbību. Veikalu augšdaļu un apakšu var izvēlēties, lai piesaistītu impulsīvus pircējus.


Zils: uzticamības un drošības sajūta. Tāpēc daudzas šosejas ir apzīmētas ar ziliem un baltiem vārdiem. Dziļi zilo un tumši zilo krāsu var izmantot, lai piesaistītu patērētājus, kuriem ir budžets.


Turklāt ir daži standarti krāsu izvietošanai.


1. Tādu pašu krāsu saskaņošana

Tāda pati krāsu atbilstība attiecas uz krāsas saskaņošanu ar vienas un tās pašas nokrāsas krāsu. Izmaiņas galvenokārt izpaužas kā vienas nokrāsas viegluma un tīrības maiņa. Tās pašas krāsas saskaņošanas kopējais vizuālais efekts ir vājš, un tā krāsu saskaņošanas forma kļūst ļoti spēcīga. Tas ir īpaši piemērots īpašu, privātu un individuālu tēmu attēliem, piemēram, unikālām un brīnumainām mikro ainām ar vienādu sarkanu krāsu.

Krāsu kombinācijas vienā un tajā pašā krāsu sistēmā, kas atrodas 15 grādu attālumā viens no otra, ir vienādas krāsas.


2. Līdzīga krāsu saskaņošana

Līdzīga saskaņošana attiecas uz krāsu saskaņošanas veidu ar līdzīgām nokrāsas krāsām. Gan kreisā, gan labā puse ir blakus esošās krāsu attiecības. Blakus esošo krāsu saskaņošanas vispārējā vizuālā izjūta ir vāja, un kopējais tonis ir ļoti saskaņots. Tas var tieši parādīt siltās un aukstās krāsas īpašības utt. Ir lietderīgi parādīt to pašu tipu, kā arī palīgdarbības, rezonanses, atbalss un harmonijas tēmu.

Krāsu kombinācija krāsu gredzena 45 grādu diapazonā ir blakus krāsu saskaņošanai.


3. Kontrasta krāsas saskaņošana

Kontrasta krāsas atbilstība attiecas uz krāsu konflikta krāsu fāzes izmantošanu krāsu saskaņošanā, piemēram, sarkanā un dzeltenīgi zaļā, sarkanā un zilā zaļā krāsā, tās īpašības ir izteikts krāsu kontrasts, spēcīga krāsa, asāks kontrasts gandrīz tuvajam krāsu kontrastam, pilns, viegli radīt satraukumu un aizrautību, kas piemērota nejaušības, primārā un lēciena tēmai.

Krāsu kombinācijas krāsu gredzena 120 grādu diapazonā ir saskaņotas krāsas.

4. Papildu krāsu saskaņošana


Papildu krāsu saskaņošanai tiek izmantotas divas pretējas krāsas. Papildu krāsu nokrāsa ir spēcīgākais kontrasts, bagātāka un stimulējošāka nekā kontrasts. Kad abas papildinošās kolokācijas ir novietotas kopā, tās ir spēcīgākā kontrasta stāvoklī. Kad abi maisījumi ir sajaukti, tie pilnībā dzēš viens otru un saplūst bez krāsas. Papildu krāsu saskaņošana ir piemērota atvērtu, antagonistisku, spēcīgu un precīzu tēmu parādīšanai.

Divas krāsas gredzena 180 grādu leņķa krāsas ir papildinošas krāsas.