Mājas > Jaunumi > Saturs

Kartona pārstrāde inovatīvas vides idejas

Jan 26, 2015

Tieši tagad, tiešsaistes iepirkšanās kļuvusi par daļu dzīves daudziem cilvēkiem, gandrīz viens tiešsaistes iepirkšanās dos kārbā. Vai tā ir liela kartona kaste, kartona kārbu vai mazs, palikt mājās tiešām nav daudz, bet arī ieņemt mītnes vieta. Tātad daži cilvēki nodot to kā atkritumu papīru pārdot un daži vienkārši pārmest.


Ir jāsaprot ka Ķīna tiešas piegādes apjoms līdz 10 miljardus eiro gadā, un daudzas īpašas izmantošanas kartona iepakojuma, pat tad, ja puse tika atkārtoti, un otra puse ir gandrīz par brāķi, pārdot vai kā trash mest. Vidējais svars 0,1 kg iepakojumā, lai iegūtu 1 tonnu papīra prasa 20 kokiem, lai aprēķinātu piegādes pakas gadā patērē gandrīz 10 miljoniem koku. Redzams, resursu atkritumu problēma, ko izraisa kurjeru kastītes ir kļuvis pamanāmāks, "Express kartona pārstrāde" ir kļuvusi par būtisku.


Domāju, ka elektroenerģijas piegādātāju uzsākt "kastītes no otrreizējās pārstrādes un vides" kampaņa, kuras mērķis ir modināt cilvēkus pievērst uzmanību mežu aizsardzībai, aizsargāt vidi un mudina cilvēkus rīkoties visiem pievienoties vides pasākumos, kas — kārtībā, saglabāt spēkā no kartona, bet arī aizsargāt mežu , aizsargāt vidi un padarīt kopiju jūsu ieguldījums.