Mājas > Jaunumi > Saturs

Ražojot kartona palešu displeja stendus, kuriem jāpievērš uzmanība

Oct 25, 2019

Kartona palešu vitrīnām jāpievērš uzmanība projektēšanas procesam. Ar dažādām papīra kaudzes formām var izmantot dažādus izstrādājumus. Lūdzu, skatiet dažus no šiem gadījumiem:

1. Atbilstoši izstrādājuma īpašībām tiek izvēlēta papīra kaudzes forma. Papīra kaudzītes forma atgādina preces, kas tiek parādītas uz kaudzes galvas, piemēram, pūķa formas pelmeņu papīra kaudzīte, kas atgādina Dragon Laivu svētkus no Dragon Boat Festival. Festivāls atgādina cilvēkiem par skorpionu ēšanu un preču pārdošanas veicināšanu. Ja jūs padarīsit Coca-Cola par pūķa laivas formu, jūs par to pasmieties.

2. Lai palielinātu produkta izteiksmīgumu, kartona palešu displeja statīva forma tiek izvēlēta atbilstoši izstrādājuma formai, piemēram, Coca-Cola pāļa galva ir cilindriska, kuras mērķis ir maksimizēt Coca-Cola cilindriskās formas forma, piesaistot uzmanību un uzlabojot klienta kolas iespaidu, tādējādi veicinot pārdošanu

3. Viena vai divu speciālu papīra kaudzīšu pievienošana kvadrātveida kaudzītes vidum var uzlabot veikala darbību, bet kaudzes novietojums ir jānovieto kaudzes priekšpuses vidū. Tas tiek saskaņots ar apkārtējo kaudzīti.

4. Visi centieni ir saistīti ar pārdošanu, lai arī ne pārāk izdomātu, lai veicinātu pārdošanu.

5. Tiek ņemta vērā arī kartona palešu displeja stenda forma, ieskaitot darbaspēka un materiālu izmaksas.

IMAGE-10739-L1

attēls Sazinieties ar mums / Jūsu apmierinātība ir mūsu eksistences vērtība