Mājas > Jaunumi > Saturs

Kartona parāda dizainers un ražotājs Shenzhen, Ķīna

Dec 17, 2015

Vispārīga informācija par visu veidu kartona displeja stendi Shenzhen Jiehcuang parādītu produkta Co Ltd:

Letes displeja bloks (CDU)

Counter displejiem ir parasti mazāks par grīdas stāv vienības saimniecības mazāk līdzekļu, bet stratēģiski novietoti uz pirkuma skaitītāji, piesaistot patērētāju uzmanību, kad viņi maksā par savu preču mazumtirdzniecības punktam.

Stāvu stāv rādāmās vienības (FSDU)

Gofrētā kartona grīdas stāv displeja vienības akts kā papildu glabāšanas telpu mazumtirdzniecības vidē; tās var izmantot viena vai vairāku atšķirīgi lieluma produktiem, visi ar vienu un to pašu zīmolu.

Palešu nosūtītāji / parāda palešu

Palešu nosūtītājiem vai merčendaizings vienībām ir displejus uz paliktņiem, kas izmantoti kuģu nefasētu produktu iepriekš aizpilda ražotājs tieši patērētājiem izvēlēties no mazumtirdzniecības vidē sagatavots ražotnes.

Dump tvertnes / Dump Bin parāda

Kartona izmetes nodalījumiem ir bezmaksas stāvus atvērts displeji, bieži izmanto nelielu zaudēt produkti parasti bāzes tiek drukāta ar tīrtoņa krāsu ar maināmām ekskluzīvs drukātā galvenes

Standee reklāmas / reklāmas banneris

Standees ir viegls kartons displeji, izmanto, lai sazinātos mārketinga vēstījumu vai veicināt konkrētu zīmolu vai produktu. Tās var būt jebkuras formas parasti pilnībā izdrukāts un izmēra tā, lai tās ievēroju potenciālie patērētāji.