Mājas > Jaunumi > Saturs

Kartona displeja produktu ražotājs paziņo piegādes akrila Pop Rādīt & kartona Pos displeju par pieņemamām cenām

Jul 11, 2016


Ar plašu produktu vienumu parādīšanai savu portfeli, Jiechuang parādīt Products Limited ir vadošais piegādātājs akrila un kartona parāda vairākiem klientiem visā pasaulē. Produkti ir pieejami dažādi modeļi ar vairākas funkcionālās priekšrocības, plašu vienumu parādīšanai


Uzņēmums piegādā iespaidīgu displejs diapazonu, raksturo pievilcīgu dizainparaugu skaitam. Izgatavota no augstas kvalitātes caurspīdīga akrila loksnes, displeji ir pieejami dažādi dizaini un izmērus, kā klienta prasība. Skaidrs akrila materiāls, kas aprīkots ar LED gaismas piedāvā skaistu produkts displejs risinājumus uzņēmumiem. Displeju var būt digitālo druku vai zīda ekrāna drukāšanas pielāgotu nosaukumu vai logotipu klātbūtne uz tiem. Uznire displejs ir ideāli piemērots mazumtirdzniecības veikalos, super tirgos, izstādes un citus parādot, reklāmas vai zīmolu produktu vietas.

Jiechuang displejs kolekcija ir patiesi universāls ar virkni atraktīva un funkcionāla noformējumi, ko var izpildīt dažādus produktus. Pos parāda komplektācijā ietilpst vairāki bloki vienumus saglabāt drošu un pievilcīgi redzama. Klienta uzņēmumi var izvēlēties custom dizainu unikāls produkts displejs vajadzībām uzņēmums ļauj OEM/ODM ražošanai.

Klienta uzņēmumi arī izpētīt to virsmas displejs shelfrange, kas ļauj elastīgi un viegli veids, kā parādīt dažādus vienumus. Kvalitātes materiāliem un ar labāku sajūtu projektēšana, plaukti ir vienkārši uzstādīt un krājumiem uzlika uz galda virsma virtuvītē parādīt. Šie rāda plaukti ir viegli apstrādāt un uzglabāt un palīdzētu uzņēmumiem ātri parādītu produktiem, kad tie nepieciešami.

Shenzhen Jiechuang Display Products Limited endeavors nodrošina kvalitāti un stilīgs displeja produktiem, kas atbilst klienta reklāmas vajadzībām. Kaut uz mirkli ieraudzīt ar atšķirīgiem displeja risinājumus, tie ir viņu portfelī, varat apmeklēt vietni www.displaystandpop.com

Shenzhen Jiechuang Display Products Limited

Shenzhen Jiechuang parādīt Products Limited ir profesionāli akrila un kartona displeja produktu ražotājs, pieredze piegādājot OEM/ODM displejs produktus no savas rūpnīcas. Rūpnīcā ir aprīkots ar papildu mašīnas griešanai, gravēšanu, pulēšana un montāžas uzdevumu. Displejs produkti tiek plaši aprakstīta lielākā daļa gaismas rūpniecības produkti: kosmētika, houseware, apģērbu, rotaļlietas, pārtika, rotas, elektronikas un tā tālāk. Uzņēmuma galvenie produkti ir displeja stendi, LED displejs, lete plaukta, izgāztuves nodalījumus, foto rāmji, turētājiem, kastes utt.