Mājas > Jaunumi > Saturs

Treileru Costa Rica ekotūrisma Rental Cars

Jul 01, 2016

Kostarika Ekotūrisma fakti

Ceļot ar Treileru Tours pilnībā Costa Rica ekoloģiski ekskursiju un atklāt aizsardzību, retas dabas skaistumu, kur saglabāšanu, izglītība un dziļu apņemšanos vides aizsardzības tiek kombinēti, lai atbalstītu ilgtspējīgu ekoloģisko Costa Rica tūrisms, šajā valstī numur viens nozares daudzveidīga tropu paradīze.

Pilnu 23 % no šī mazā valsts nepilniem 5 miljoni cilvēku ir izraudzīta par aizsargāto nacionālo parku dabisko savvaļas dzīvniekiem rezervē unpatvērumiem, kas ir tiešām diezgan pārsteidzošs!

Daudzveidīga masīva reta tropu putni, rāpuļi, floras un faunas aizsardzību,Costa Ricaekotūrisma atrakcijas ietver 75 zaļā aizsargājamās teritorijas, kas veido apmēram 6 % no visa zemes dabiskās ekosistēmās. Tas ir patiesi neticami maza valsts. Kostarikair:

 • Vairāk nekā 13000 šķirņu tropu fauna un flora

 • Gandrīz 850 unikālu eksotisko putnu sugas

 • Un vairāk nekā 3000 sugu tauriņi

 • ArCosta Ricaekotūrisma pilnībā uzņēmās vadību,Costa Ricadraudzīgi cilvēki spējuši veiksmīgi uzturēt jutīgu bioloģiskās rezerves valsts dzīvās dabas biotopu, patvērumiem un ekoloģisko rainforest vidē , vienlaikus daloties savu dabas bagātību ar pasauli.

  Starptautiskā apmeklētājiem un tūristiem vienmēr sirsnīgi sveica unKostarikasekotūrisma iepakojumi ir dažas kulba ir populārākais ekskursijas. Viņi pastāvīgi pārdot out, tāpēc mēs iesakām rezervēšanas agri, lai rezervētu vēlamo ceļojuma datumu un lai izmantotu mazāko iespējamo aviobiļešu.

  Kostarika Izceļ ekotūrismu Package Tour

  Šeit sniegts apskats par kādu unikālu tūrisma objektiem, jūs redzēsiet mūsu Caravan Costa Rica ekotūrisma turnejā.

  Poas & Arenal vulkāni -Apskatei vai nu vulkāns tuvumā būs atkarīga no laika apstākļiem, bet Poas vulkāns lepojas jūdzi plats krāteris un Arenal volcano ir lielisks ar savu aktīvu lavas plūsmas.

  Braulio Carillo Park- Mākonis meži, kaskādes ūdenskritumiem un pārgājienu caur neapstrādātas tropu mežiem ir iespaidīgs, taču tas ir gaisa tramvaju braukt caur rainforest džungļu lapotni, kas ir izcelt šoCosta Ricaeco ceļojumu.

  Escallonia Cloud Forest -Atrodas netālu Poas vulkāns, Costa Rica Escallonia mākoņu mežā kopā ar mazāk lietus un zemo mākoņu guļ augsts mitrums padara šī migla aprijusi piesaiste ideāls kopjot Escallonia ir daudz neticami orhidejas un tropu papardēm.

  Cano Negro Wildlife Refuge & Carara bioloģiskās rezerves -Baudīt abas šīs aizsargājamās teritorijas kā Caravan irCosta Ricaekotūrisma paketes daļa. Kruīzs uz Cano Negro Rio Frio piedāvā slēgt skatīšanās iespējas redzēt bļauris pērtiķiem un ūdeni, ejot ķirzakas, kamēr Tarcoles upes kruīza netālu Carara bioloģiskās rezerves Guanacaste parādīs jums mājās ir reta Scarlet Macaw

  Leatherback bruņurupuči nacionālais parks & ligzdošanas -Tūkstošiem Leatherback bruņurupuči atgriezties šeit katru gadu ligzdu ar dažiem tik smags kā 1100 lbs un līdz 6 pēdu garš. Tas ir patiess izcelt kulba irCosta Ricaekotūrisma iepakojumu.

  Manuāla Antonia nacionālais parks -Uzskaitīti Forbes kā viens no pasaules 12 skaistākajām nacionālajiem parkiem, Manuel AntonioCosta RicaKlusā okeāna piekrastē ir mīļākie galamērķi kulba irCosta Ricaeko turnejā.

  Rezervēt tagad jūsuCosta Ricaekotūrisma Package Tour

  Kostarika patiesi laimīgs, kā viena no nedaudzajām valstīm, kas spējušas veiksmīgi precēt savu trauslo ekoloģisko sistēmu ar tūrisma un ekotūrisma ceļojumu nozares saglabāšanu.

  Kulba ir visaptverošas ekskursijām, Kanāda, ASV, Panama, Gvatemala un mūsu Kostarika ekotūrisma iepakojumi, ieskaitot visu pilnībā vada profesionāli Ceļojumu rīkotājiem, un mūsu visu iekļaujošu tūrisma uzņēmums ir palikusi ģimenei pieder un darbojas kopš 1952.

  Lai iegūtu papildinformāciju par kulba ir pilnīgi vadāma, visaptverošasCosta Ricaekotūrisma iepakojumos, kas ir ideāli piemērots grupām, pensionāri un ģimenes ceļojumiem, lūdzu: