Mājas > Jaunumi > Saturs

Izraisa čulgas uz produktu virsmas segumu, loma aizsardzības un Beautification produkti

Jan 26, 2015

Blistera, blistera process tiks izgatavotas no caurspīdīga plastmasas grūti izliektu formu caurspīdīgu plastmasas vāciņu uz produktu virsmas īpaši gabals, loma aizsardzībā un beautifying produktiem. Pazīstams arī kā blistera, vakuuma motora pārsega, plastikāta sejas maska. Čulgas veidā atšķiras, var iedalīt: vienu blistera, dubultā blistera, blistera karti un kartes blistera blistera.

Plastmasas kastes, ir klases ar vāku un apakšas plastmasas produktu bāzes un vāku kopā sauc folding plastmasas kastēm, grunts un atsevišķi saukta dienu apakšas plastmasas kastes vāku. ) Plastmasas "tekne", pazīstams arī kā plastmasas Neto blistera procesā tiks veikts no cietās plastmasas plēvē plastmasas konkrētu sadarbības vidi groove, produkts tiek ievietots groove, aizsargāt un izdaiļot produkta lomu.

Neto bara loģikai ir plastmasas paplātes, izmanto īpašu materiālu, parastās cietās plastmasas virsmas līmes slāņa samta materiāls, tāpēc, ka paplāte virsmas veida samta pieskārienu, lai uzlabotu iesaiņojumu atzīmes. Antistatisku paplātes plastmasas paplātes, izmanto īpašu materiālu, pretestību materiāla virsmai ir mazāk nekā 11 10 ohm spēks. Galvenokārt izmanto plastmasas paplātes elektronika, IT produktus.