Mājas > Jaunumi > Saturs

Demokrātu partijas Email sūce, ASV eksperti aiz redzēt Krievijas apakšparauglaukumu

Jul 26, 2016

ASV amatpersona, kas piedalās izmeklēšanā teica, ka izlūkošanas iekasē par Datorurķēšana demokrātiskas valsts komiteja (DNC) vēstules atbrīvo Wikileaks piektdien "norāda ārpus pamatotām šaubām, ka tas ir radījis Krievijā."

Grafiks par Klintona formālās izvirzīšanas šonedēļ Nov 8 prezidenta vēlēšanu priekšvakarā ir izvirzīti jautājumi par to, vaiKrievijavar ir bijusi mēģina nodarīt viņai pāri, lai palīdzētu Trump, viņas republikāņu konkurents, vai ventilators populistu noskaņojumu pret uzņēmējdarbību politiķi, kā to ir centusies darīt visā Eiropā pēdējos gados.

"Noteikti Krievijā ir kļuvusi meistars manipulējot ar informāciju par savu stratēģisko mērķi: liecinieks informāciju burbulis, ko viņi ir radījuši viņu bīstama uzvedība, Krimā, Ukrainā un citur," teica bijušais CIP un nacionālās drošības aģentūra direktors Michael Hayden. " Solis, kā šis, tomēr varētu būt tiešām upping savu spēli."

E-pastus, parādīja, ka DNC amatpersonas izpētīt veidus, kā mazināt ASV senators Bernie Sanders priekšvēlēšanu kampaņā pret Clinton un izvirzīti jautājumi par to, vai Sanders, kas ir ebreju, tiešām bija ateists.

Informācijas atklāšana apstiprināja Sanders bieži maksas ka puse mana izlase spēlēja pret viņu un apmākušās puse Konvencijas Clinton cerēja dod signālu vienotību, nevis nodaļa.

PUTINA COUNTERPUNCH?

Divi ASV izlūkošanas amatpersonu, runājot ar nosacījumu, anonimitāte, teica kapāt varētu būt daļa no plašākas kampaņas, Krievijas prezidents Vladimirs Putins virzīt atpakaļ pret to, ko viņš domā, ir Eiropas Savienības un NATO militārās alianses Eiropas un Ziemeļamerikas demokrātijām apņemt un vājināt Krievijas centieni.

Viens no ierēdņu sauc bailes "paģiras" no Putina dienesta KGB, PSRS izlūkošanas aģentūra.

"Laiks un atkal mēs redzamKrievijasstumšanas atpakaļ uz to, ko Putins uzskataKrievijumirstīgo ienaidniekiem," teica citas ierēdnim. "Viņš ir bijis aktīvi uzbrūk ASV atbalstīja nemiernieki,Sīrijā, visdažādākie kuģi un lidmašīnas, Melnās jūras un Baltijas jūras, nevis minēt iebrūkUkraināun Krimā arestēšanu. Tas der modeli."

Neskatoties Klintona īslaicīgs mēģinājums kā sekretārs "reset" ASV un Krievijas attiecības pēc tam, kad ASV prezidents Barack Obama stājās amatā 2009, noplūda e-pastus var sabojāt kandidātu Kremlī var apsvērt naidīgu un labumu pretinieku, kurš ir draudzīgākas.

Putins apsūdz Clinton, maisot up protestē pret viņa noteikums pēc decembris 2011 Krievijas Parlamenta vēlēšanām, kas traucēja apgalvojumiem attiecībā uz krāpšanos, sakot, viņa mudināja "Algotņu" Kremļa pretinieki, kritizējot balsošanai.

"Viņa uzdeva toni daži opozīcijas aktīvistiem, viņiem deva signālu, viņi dzirdēja šo signālu un uzsāka aktīvu darbu," Putins teicis atbalstītājiem.

Jautāts par apgalvo, ka Krievijas izlūkošanas bija hacked DNC, lai saņemtu e-pastus, Wikileaks dibinātājs Julian Asānžs teica NBC ziņu Richard Engel "nav pierādījumu, ka nekāda" un teica "Šī ir novirzīšanās" iesūtījis Clinton kampaņu.

TRUMP SILTĀKS TONEAnalysts teica, kaKrievijamērķis varētu būt daudz plašāka, nekā vienkārši iejaukusiesASV prezidenta vēlēšanas.

"Tas ir bruto realitātei, liecina, ka Krievijas valdība ir all-in, Donald Trump," teica Andrew Weiss,Krievijaanalītiķis pie Carnegie iemaksa par starptautisko mieru, Washington balstītas think tank.

"Tas irKrievijasinteresēs … attēlot uzAmerikas Savienotajām valstīmkā riven ar tautas neapmierinātību, ksenofobija un augsta līmeņa politisko korupciju," Weiss teica. "Tas iekļaujas labi ar Kremļa standarta stāstījuma … ka Baltais nams meldri kritizēt citus, neieguvis sava māja kārtībā."

Krievijas līderis var arī ir bijis veicināja Trump komentārus uz New York Times pagājušajā nedēļā, ka kopā ar viņu, Baltajā namā, NATO varētu automātiski aizstāvēt Baltijas valstis, kas reiz bija daļa no Krievijas vadīto Padomju Savienībā.

Par spīti sabiedrības Trump Putins apmaiņu slavēt, Eugene Rumer, bijušais nacionālās izlūkošanas virsnieksKrievijasun Eirāzijas, brīdināja pret sasniedzot ātru secinājumus par Putina viedokli par Trump.

"Mēs varam teikt, ar zināmu pārliecību, ka viņiem nepatīk, Hillary," Rumer teica. "Tas ir tik skaidra, ka viņiem patīk Trump, kaut arī gados krievi ir teikuši viņi gribētu nodarboties ar republikāņu-(ka) tie ir veida grūti līnija, bet viņi var darīt darījumiem."

Ar pieredzi, strādājot parKrievijasdiplomāts teica Kremļa arī varētu būt derības, ka Klintons uzvarēs un sūta shot pāri viņas loks.

"Messing ar viņu kā tas tagad liek viņai par to brīdinot, ka tie ir grūts puiši, ka viņai ir jābūt ļoti uzmanīgam," teica diplomāts, kurš runāja ar nosacījumu, anonimitāte.

ASV izlūkošanas amatpersonu, kas recenzē e-pastus, kā daļa no to izcelsmes izmeklēšanu teica, ka tiem e-pastu aprakstot privilēģijas demokrātiskas valsts komitejas dušas uz bagātākajām donoriem stiprināt amerikāņu politiskajā sistēmā Krievijas stāstījuma savienoti, bagāts un riddled ar korupciju.

"Papildus cīnīties pret ASV stāstījumu, ka Krievijas valdība ir korumpēta oligarhija, noplūde šiem e-pastiem der diezgan ērti ar Trump maksu par savienoti sistēmas un"greizo Hillary"," teica ierēdnis, kurš runāja ar nosacījumu, anonimitāte, lai apspriestu iekšpolitiku.

(Mark Hosenball, Arshad Mohammed un John Walcott ziņošanu.; Papildu ziņojumiem, Jonathan Landay; Rakstiski, Arshad Mohammed; Rediģēšanu, Volkots John un Howard Goller)