Mājas > Jaunumi > Saturs

Balsojums par marihuāna legalizācija novembrī Arizona

Aug 11, 2016

Iniciatīvas tiks parādītas vēlēšanu kā Proposition 205.

Taču kampaņas saskaras cits šķērslis: marihuāna legalizācija ienaidnieki uzdodat Maricopa County Superior tiesas tiesnesis mētāt no vēlēšanu iniciatīvu. Lawsuit, pretinieki apgalvo, marihuāna legalizācija atbalstītāju ir maldinot vēlētājus, kā viņi ir pitching pasākums. Prāva, ceļ 13 personām un grupām, ir ieplānota noklausīšanās piektdien.

205. Priekšlikums aicina Arizona vēlētājiem legalizēt kaņepju izklaides vajadzībām un izveidot licencēto veikali, kur narkotiku pārdošana būtu aplikti ar nodokli, līdzīgi kā sistēmu, kas izveidota Colorado. Cita starpā Regula un marihuāna nodokļu likums ļautu pieaugušajiem, 21 un vecāki pieder ne vairāk kā 1 unci marihuāna un augt līdz sešiem augiem savās mājās.

Arizonans atbild narkotiku politikai, kas celta prāva pret šo pasākumu, teica, iespējamiem ieņēmumiem no legalizācijas nevar atsvērt potenciālās izmaksas "slikta valsts politika", kas varētu ietekmēt sabiedrības veselības aizsardzību, sabiedrisko drošību, darba vietas un izglītības.

Pro kampaņu rīko preses konferencē ceturtdien uzsāktu "Jā, 205" kampaņa "un izceltu ieguvumus no marihuānas aizliegums aizstājot ar regulētās sistēmas."

"Astoņdesmit trīs gadus atpakaļ, Arizona vēlētājiem apstiprināja vēlēšanu pasākumu atcelt neizdevušos politiku alkohola aizliegumu," teica JP Holyoak, priekšsēdētājs Yes 205 kampaņu, teikts paziņojumā. "Šā gada novembrī mums būs iespēja pārtraukt marihuānas aizliegums vienlīdz postošas politiku. 205. priekšlikums varētu izveidot saprātīgāku sistēma, kurā marihuāna ir reglamentēta un aplikti tāpat alkohola."