Mājas > Jaunumi > Saturs

Baby kastes ir atbilde uz beigu MSJV?

Jul 11, 2016

Uz Bērnu Box nav mērķa grupas konkrētu daļu sabiedrības. Runa ir par vecāku ceļojums sākās pat vienādus spēles noteikumus un nav nevienam, izņemot "Ms Lucas teica.

Tas ir ne tikai par kaste - katra no tām satur firma putu matracis un bērnu preču iekšā kā miega maiss, onesies, teethers, vannas piederumi, un organisko mazgāt burp drēbes.

"Viss mēs ieliekam kastē ir mērķis, mēs veikts daudz pētījumu aiz mūsu produktiem, lai palīdzētu veicināt vajadzību pēc Kopienas vajadzību "viņa teica.

MS Lucas teica viņa ir bijusi pārsvarā pozitīvu atbildi no vecākiem kas ir kaste, kas ir pieejami tiešsaistē sākot no AUD$ 99.

Viņa ir pat izmanto kastē sevi ar viņu tagad vienu gadu vecs dēls Tobias grūtniecības laikā sakot, viņi tiešām izmantotas kasti un iekļautos produktus.

MS Lucas piebilda, ka citiem vecākiem izmantot lodziņu Mazbērnu sētiņa, piemiņai vai rotaļlietu kaste.

Lodziņš ir veids, kā varētu iesaistīties māmiņu ar medicīnas pakalpojumus, kas pieejami sabiedrībai, piemēram, Pirmsdzemdību pakalpojumus, "viņa piebilda.

Uz uzņēmumam ir arī labdarības komponents, ko ziedot kastes nav bezpeļņas organizācijām palīdzēt neaizsargātām ģimenēm, kam nepieciešama palīdzība, apsveicot jauno dzimis Viktorija, New South Wales un Western Australia.

Tur ir arī izglītības sastāvdaļa ar nāk ar lodziņu sauc par bērnu Box universitātes, kas ir tiešsaistes kopiena, kas var palīdzēt risināt daudzus jautājumus, jaunajiem vecākiem ir.

Jill Zaļa general manager no pētniecības, izskaidrošanas un mainīt SIDS un bērniem teica, kopš 1991. gada sākuma droši guļ kampaņā, ir bijis 80 procentiem samazināt SIDS (zīdaiņa pēkšņās nāves sindroms).

MS Green teica, ka nav formāla pētniecības darīts uz kastēm bērna.

"Mēs (SID un bērniem) uzskatām, ka ir, ka vecākiem vajadzētu padarīt pamatā tos pērkot jebkuru bērnu produktu," viņa teica.

Viņa piebilda, ka vecākiem ir jādomā par to, vai produktu viņi vēlas, lai pirkt tiekas ar Austrālijas un Jaunzēlandes standartiem, un ja to var izturēt dažādos klimatiskajos apstākļos visā valstī.

MS Green teica: "lai viņi varētu izdarīt apzinātu izvēli un ekonomiski paskatīties uz lietām vecākiem."

"Bet ar visiem produktiem, kas viņiem ir nepieciešams izlemt, vai ir droši par savu bērnu un aprunāties ar savu veselības aprūpes speciālistu," viņa piebilda.

Austrālijas pēdējo statistiku par zīdaiņu mirstības likmi, kas bija 2012. gadā un atrasts 3.3 zīdaiņu nāves gadījumi uz 1000 live dzimstību saskaņā ar Austrālijas statistikas biroja.

Apvienotajā Karalistē ir daži no augstākajiem zīdaiņu mirstība Eiropā, ranga 22 ārā no 50 Eiropas valstīs ar 4,19 nāves gadījumiem uz 1000 dzimstību.

Dr Karen Joash, konsultants vecmāte pie Imperial College veselības aprūpes Uzticību, kas ir vadošā Londonas bērnu rūtiņu izmēģinājums, teica: "pārāk daudzus gadus Lielbritānijā ir samazinājies aiz tās Eiropas partneriem, kad runa ir par zīdaiņu mirstības samazināšanai.

"Šie kastes un izglītības resursiem, kas sēdēt līdzās tiem ir pierādīts, lai samazinātu zīdaiņu mirstību Somijā.

"Mēs ceram, ka šie rezultāti varētu replicēt Apvienotajā Karalistē.

Jennifer Clary, CEO Baby Box Co, kas nodrošina lodziņus bērnu bezmaksas teica: "Mēs esam priecīgi sniegt bērnam kastes uzticību vecākiem, UK, un ceram uz izmēģinājumu rezultātiem."

Uz ieviešana bērnu kastes Somijā, 1930, domājams, veicināja samazinājumu zīdaiņu mirstību valstī.

Sākotnēji kastes tika sniegti vienīgi zemiem ienākumiem mātēm - pirms shēmas tika paplašināta, lai ietvertu visas ģimenes.

Likmes samazinājās no 65 zīdaiņu nāves vienā 1.000 dzimušie 1938 2.26 vienam 1.000 dzimušie 2015. gadā.