Mājas > Jaunumi > Saturs

Dažādu dokumentu piemērošana

Jan 13, 2020

1. Viens vara papīrs: Viens vara papīrs pieder pie tīra koksnes papīra. Atsevišķs vara papīrs ir biezs un ar lielu lieces elastību. Parasti to neizmanto kā sejas papīru, bet klients pieprasa izliekumu un jūtas. Grūti iegādāties) viena vara papīru. Parasti izmanto rokassomu drukāšanai, parasti 230 gramus un 250 gramus, var izmantot arī 300 gramus, taču papīra biezuma dēļ to nav viegli salocīt, ja vien klients īpaši nepieprasa, parasti to nelieto.

2. Dubultā vara papīrs: Dubultā vara papīrs pieder pie tīra koksnes papīra. Parasti tiek izmantoti 157 grami dubultā vara papīra. Četru krāsu drukāšanu var izdrukāt īpašās krāsās. To var paaugstināt, bet tas nav acīmredzams. Sietspiede. Ja izvirzījums ir acīmredzams, varat izvēlēties 200 g pārklātu papīru. Tos, kuriem nepieciešama abpusēja drukāšana, parasti sauc par divpusējām vara plāksnēm, kuras bieži izmanto dāvanām, kurām nepieciešama abpusēja drukāšana, piemēram, dāvanu kastes un kartona kastes.

3. Zelta un sudraba kartons: 250 un 300 gramus balta papīra parasti izmanto kā papīru zelta un sudraba kartonam. Pārklātu papīru un baltu kartonu var izmantot arī zelta un sudraba kartonam. Lāzera papīrs ir zelta un sudraba kartes veids. Zelta kartons ir sadalīts zelta kartītē ar alumīnija pārklājumu un zelta alumīnija folijas folijā. Alumīnija plēves zelta karte galvenokārt paredzēta sietspiedei; ja ofseta druka, parasti tiek izmantota zelta alumīnija folijas karte. Pēc ofseta drukāšanas tiek uzklāts plēves slānis.

4. Īpašs papīrs: dāvanu kastes parasti ir 120 gramu. Īpašu papīru virsmas apstrādes dēļ parasti nav viegli izdrukāt, bet virsma ir gluda un to var izdrukāt. Īpašs papīrs ir jutīgs pret mitrumu gaisā, un to ir viegli sabojāt. Tāpēc drukātā papīra atkritumu daudzums ir 30–50 lapas uz seansu. Īpašajam papīram ir vāja elastība, liela trausluma pakāpe, un to nevar pārklāt. Kombinējot ar MDF, ir viegli izraisīt plaisas malās.

5. Baltais tāfeles papīrs: baltais tāfeles papīrs ir noteikta daļa no celulozes papīra, kas uz papīra virsmas pārklāts ar balta pulvera slāni, parastu vienpusēju baltu tāfele (no vienas puses balta un pelēka) un ar abpusēju baltu tāfele (abas papīra puses ir baltas) Svara diapazons ir no 250 gramiem līdz 400 gramiem, kas tiek palielināts par 50 gramiem. Vienpusēju tāfeli bieži izmanto dāvanu kārbu un apģērba papīra maisiņu izgatavošanai, un divpusēju tāfeli bieži izmanto izmanto dāvanu kārbu, kreklu kārbu un rokassomu izgatavošanai.Ražošana.Cena ir zemāka par balto kartīti.

6. Divkāršs līmējošs papīrs: galvenokārt izmanto grāmatu drukāšanai, galvenokārt papīra iesaiņošanai augstas klases dāvanu kastēs, un tā svars parasti ir no 50 gramiem līdz 120 gramiem. Uzņēmuma parasti izmantotā divkāršā līmlente parasti ir aptuveni 80 gramu.

attēls Sazinieties ar mums /   Y mūsu apmierinātība ir mūsu eksistences vērtība

Shenzhen JC POP displejs Co Ltd

Kontaktpersona: Vendija (tieši noklikšķiniet uz mana e-pasta, jūs varat man rakstīt)

Skype: display818

E-pasts: pop@displaystandpop.com

Tālrunis un Whatsapp: +86 17302647686