Mājas > Jaunumi > Saturs

Papīra kastes deformācijas galveno cēloņu analīze

Dec 20, 2019

Galvenie papīra kastes deformācijas cēloņi ir šādi:

1.Dažas grieztās versijas tiek izgatavotas ar rokām, bieži vien kartona izmērs ir neatbilstīgs zemas precizitātes dēļ, un, salīmējot kasti, kartons ir deformēts;

2. Līmes koncentrācija ir maza un ūdens saturs ir liels, kas izraisa kartona absorbciju un deformāciju, un kartons pēc veidošanās ir nevienmērīgs;

3. Pats mapes līmētājs nav labi noregulēts. Kamēr šī griešanas kvalitāte ir stabila, šai problēmai tiek izvēlēta piemērota līme koncentrācija un mapes līmi var labi noregulēt.

4. Līmētās mutes nepareizā novietošana ir nepareiza. Līmētās mutes nepareiza novietošana attiecas uz lipīgās mutes nepareizu izlīdzināšanu, un nepareizi ievietoto kartonu nevar labi izveidot. Parasti šo parādību izraisa nepareiza mašīnas noregulēšana. Turklāt tas galvenokārt ir tāpēc, ka operatora nepietiekamā izpratne par kastes veidu un mapes līmi ietekmē tā darbības līmeni. Tāpēc, nostiprinot operatoru apmācību, uzlabojot viņu darbības prasmes un izpratni par sarežģītām kastēm, var efektīvi izvairīties no nepareizas izlīdzināšanas problēmas.

5. Līpoša mute, pārpildīta ar līmi, pārpildīta līme norāda uz lieko līmi, kas izplūst no lipīgās mutes. Šo parādību galvenokārt izraisa nepareiza mutes novietošana un pārmērīgs līmes daudzums. Slīpējot lipīgo muti un samazinot līmes daudzumu.

attēls Sazinieties ar mums /   Y mūsu apmierinātība ir mūsu eksistences vērtība

Shenzhen JC POP displejs Co Ltd

Kontaktpersona: Vendija (tieši noklikšķiniet uz mana e-pasta, jūs varat man rakstīt)

Skype: display818

E-pasts: pop@displaystandpop.com

Tālrunis un Whatsapp: +86 17302647686