Mājas > Jaunumi > Saturs

Akrila displeja rāmis cietības biezuma pielaides un caurspīdīguma prasībām

Nov 14, 2019

Akrila displeja statīvu displeja butaforijas, visu veidu izrādēm, labu sniegumu daudzās nozares jomās, jau arvien plašāk pieņemts uzņēmums un pielietojums katrā valstī, katrā vidējā pilsētā, visur, kur yakeli atklāj rāmi, un tā pielietojumos ietilpst kosmētikas rotaslietu displeja digitālie izstrādājumi mobilā tālruņa displejs augstas kvalitātes vīna augstas klases pulksteņu displejs un tā tālāk.


  1. Cietība cietība visvairāk var atspoguļot akrila displeja izgatavošanas procesa un tehniskos parametrus, kvalitātes kontrole ir svarīga cietības sastāvdaļa, kas var atspoguļot izejvielu tīrību PMMA plākšņu izturība pret laikapstākļiem un augstas temperatūras izturīgas īpašības, piemēram, cietība tieši ietekmē dēļa saraušanās lieces deformācija, apstrādāta sašķeltā virsma parādīsies, kad cietība ir novērtēšanas lapas akrila displeja kvalitātes cietais indikators, vidējais akmeņu cietības skaitlis 8 9 grādi vai tā.

  2. Biezuma pielaide (akrila) akrila displeja plaukts ir yakeli plāksnes biezuma pielaide, tāpēc akrila pielaides kontrole ir svarīga kvalitātes vadības un akrila ražošanas tehnoloģijas tehnoloģijai ir starptautiska standarta ISO7823 ieliešanas plāksnes pielaides prasības: pielaide = (0,4 + 0,1 x biezums) ekstrūzijas plāksnes pielaides prasība: pielaide = 10%> <3 mm="" biezums:="" 3="" mm="" biezums:="">

  3. Caurspīdīguma / baltuma akrila displeja plaukts ražošanā ir jāievēro stingra izejvielu izvēles formula un mūsdienu process, lai nodrošinātu plāksnes izcilu caurspīdīgumu un tīru baltumu un kristāldzidru liesmu.


    image