Mājas > Jaunumi > Saturs

2018. gada FIFA somas vitrīna

Mar 13, 2020

2018. gada FIFA somas vitrīna


2017. gada decembrī mugursomas uzņēmums Honkongā meklēja mūsu uzņēmumam informāciju internetā un uzzināja, ka mēs esam ļoti profesionāls kartona vitrīnu plauktu ražotājs Guangdong. Mēs ar prieku nosūtām pieprasījumus un terminālī novietojam mugursomas vitrīnu. Veikala reklamēšana. Tas ir tas, kas mūsu uzņēmumam ir labs. Pa e-pastu un tālruni mēs labi sazinājāmies ar klientiem un pilnībā sapratām klientu prasības un cerības. Mūsu 9 gadu pieredze dizaineru izstrādē sniedza klientiem 3 risinājumus. Gala klienti izvēlējās abpusējus āķus. Šis maisiņu ekspozīcijas stends tiks izmantots 2018. gada Krievijas FIFA akcijai.

Tajā pašā laikā viņi pauda bažas: tā kā mugursomas displeja plaukts ir smags, āķis nevar izturēt svaru. Pēc projektēšanas mūsu dizaineri un pārdevēji vispirms ierosināja uzlabojumu plānu. Āķis nevar izturēt svaru, tas ir saistīts ar paša āķa materiālu, un tas ir saistīts arī ar nesošo balstu. Ņemot vērā ievietoto mugursomu skaitu, mēs nomainījām plastmasas āķus cietā metāla āķos, nesošo balstu materiālus aizstājām ar videi draudzīgākiem un cietiem MDF dēļiem, un abas puses tika piestiprinātas ar plastmasas skrūvēm lai viss displejs būtu stereoskopiskāks. kompakts. Lai arī cena ir palielinājusies, klients joprojām piekrīt mūsu plānam.


Visam papīra vitrīnas reklāmas efektam ir jāatbilst paša izstrādājuma krāsai un stilam, lai tie viens otru papildinātu. Mūsu uzņēmums iesaka displeja ekrānam izcelt tēmas atšķirīgās iezīmes, kā arī vienkāršo un eleganto stilu. Pēc 2 dienu laika modeļa pabeigšanas efekts bija ļoti veiksmīgs. Pēc parauga saņemšanas klients bija ļoti priecīgs un ierosināja dažas detaļas, lai to mainītu. Viņš arī pastāstīja, ka vitrīna eksportam uz Amerikas Savienotajām Valstīm ir jāielādē ar mugursomu un trīsdimensiju ārējo kasti. Mūsu uzņēmums atkal nodrošinās gala paraugu bez maksas un nosūtīs to Amerikas Savienotajām Valstīm apstiprināšanai gala klientam. Pēc pusgada tika izpildīti 1000 pasūtījumu komplekti. Klients atsūtīja fotogrāfiju, kurā redzams veikals veikalā, un pateicās mums par profesionalitāti un efektivitāti!