Stikla iesaiņojums 3D brilles kaste

Ražotāji pēc pasūtījuma, izcila kvalitāte, labs serviss, spēcīgi ražotāji! Konkrēta cena atbilstoši klienta prasībām, lūdzu, konsultējieties ar pārdevēju.

Produkta detaļas


Ražotāji, kas specializējas 3D brilles kastes brilles


Tā kā 3D brilles kastes ir pielāgoti izstrādājumi, tās var pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām.Ražotāju tiešā pārdošana, saprātīga cena, kvalitātes nodrošināšana.Laipni lūdzam konsultēties un iegādāties.Gaidīsim jūsu sadarbību.


Sazinieties ar e-pastu: pop@displaystandpop.com whatsapp: +8617302647686


Mēs specializējamies kartona vitrīnas, iepakojuma kastes, ratiņu maisiņu, letes vitrīnas un citu papīra izstrādājumu ražošanā.Shenzhen JC POP Display Co Ltd ir profesionāls tehniskais personāls, atbilstoši klientu vajadzībām, mēs projektēsim drošu un stabilu, skaistu un dāsnu, zemāko ieguldījumu izmaksu iesaiņojuma shēmu. Gadu gaitā uzņēmums vienmēr ir ievērojis vadošā tehnoloģija, kvalitāte, saprātīga cena, pārdomāts pakalpojums uzņēmuma izdzīvošanai, ievērojot "vispirms kvalitāti, godīgu un uzticamu, savstarpēju labumu un ieguvumus gūstošu" uzņēmuma attīstības filozofiju, klientu apmierinātību kā mūsu mērķi, nodrošināt klientus ar kvalitāti produkti.


Sazinieties ar e-pastu: pop@displaystandpop.com whatsapp: +8617302647686


Izmeklēšana