Zema izmaksu Brown Kraft papīra maisiņi ar zīda ekrāna drukāšanu

Zemas cenas Brown Kraft papīra maisiņi ar zīda ekrāna drukāšanu Tirdzniecības process

Produkta detaļas

Zema izmaksu Brown Kraft papīra maisiņi ar zīda ekrāna drukāšanu

Tirdzniecības process

1.Inquiry-Professional papīra maisiņu, kraftpapīra maisiņu, iepakojuma papīra maisu citāts.

2.Pārliecinieties par cenu, sagatavošanās laiku, mākslas darbu, maksāšanas termiņu utt.

3.Sanxi pārdošana nosūta Proforma rēķinu ar feikang zīmogu.

4. Klients veic maksājumus par depozītu un nosūta mums bankas čeku.

5.Izākuma ražošanas posms - informējiet klientus, ka mums ir maksājums, un paraugi tiks izgatavoti pēc jūsu pieprasījuma, nosūtīsim jums fotogrāfijas vai paraugus, lai saņemtu jūsu apstiprinājumu. Pēc apstiprināšanas mēs informējam, ka mēs organizēsim ražošanu un informēsim par paredzēto laiku.

6. Vidējā ražošana - nosūtiet fotogrāfijas papīra maisiņā, kraftpapīra maisiņā, iepakojuma papīra maisiņā, lai parādītu ražošanas līniju, kurā jūs varat redzēt savus produktus. Vēlreiz apstipriniet aplēsto piegādes laiku.

7. Beigas ražošana - masveida produkcijas fotogrāfijas un papīra maisiņi, kraftpapīra maisiņi, iesaiņojuma papīra maisiņu paraugi nosūtīsim jums apstiprinājumu. Jūs varat arī noorganizēt trešās puses inspekciju.

8. Klienti veic samaksu par līdzsvaru un Brīvība Piegādājiet preces.

9. Lai saņemtu papīra maisiņu, kraftpapīra maisiņu, iesaiņojuma papīra maisiņu un to apmierinātu, var pasūtīt "pabeigt".

10. Atgriešana Feikangam par papīra maisiņu, kraftpapīra maisiņu, iesaiņojuma papīra maisiņu. Kvalitāte, serviss, tirgus atsauksmes un ieteikumi. Un mēs varam darīt labāk.

Jiechuang Display ir viens no vadošajiem Kraft Paper Sags ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem zemu cenu bumbas kraftpapīra maisiņus ar sietspiedes produktiem ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana