Mājas > Nozares zināšanas > Saturs

Izcelsmi, Pop kartona displeja stendi

Sep 07, 2018Kartona displeja stendi/statīviem, galvenokārt izgatavots no gofrēta papīra un pelēko karti papīrs (saukti arī par CCNB), vispirms ieplīsis augšu tika plaši izmantoti pārtikas rūpniecībā, kosmētikas līdzekļu nozarē, mājsaimniecības elektroierīce nozares kā Eiropas un Ziemeļamerikas, pop kā arī alkohola ražošanas nozares.

008.jpgLielākā daļa Rietumu uzņēmumiem konstatēja, ka tie varētumanifestsuzņēmuma izpētes un attīstības līmenis tikmēr palielināt pārdošanas veiktspēju, ja ņemtu kartona displeja stendi kā reklāmas rīku. Rezultātā lietotāji un pop kartona ražotāji parādīt stendi, strauji pieauga.


Kopsolī ar ātrgaitas ekonomikas attīstības un stiprākas vides informētība par korporācijām un patērētājiem, kartona displeja stendi pakāpeniski aizstāt citu veidu pop displeja stendi un kļūt universālā termināla pārdošanas tirgū. Šādu pārmaiņu iemesls ir tāpēc, ka Rietumu patērētājiem trūkst pārliecības par televīzijas reklāmu.


ASV, skatītāji var izvēlēties skatīties komerciālu, tos filtrējot. Tādēļ, vairāk un vairāk uzņēmumu neveiks TV tirdzniecības kā galveno mediju reklāmas. Tā vietā, viņi arvien lielāku uzmanību pievērš pop kartona displejs gala pārdošanas tirgū un nodot lielu piemaksu šādas veicināšanas līdzeklis lielveikalos.


Šādi attēli ir tipisks kartona displeja stendi, reklāmas nozarē. Rakstiet man (sales01@displaystandpop.com) Ja jums ir nepieciešama sīkāka informācija.
         013.jpg QQ图片20180827161117.jpgQQ图片20180808140956.jpg029.jpg
 Ar Kathy Ni

September 7, 2018