Mājas > Nozares zināšanas > Saturs

Akrila piegādātājs Pop displeja Shenzhen, Ķīna

Jul 04, 2016

Shenzhen Jiechuang parādītu produkta Co Limited ir vadošais piegādātājs pop akrila displejs stāv Ķīnā, pieredze piegādājot OEM/ODM displejs produktus no savas rūpnīcas. Rūpnīcā ir aprīkots ar papildu mašīnas griešanai, gravēšanu, pulēšana un montāžas uzdevumu.

Izgatavota no augstas kvalitātes caurspīdīga akrila loksnes, displejiem ir pieejami dažādi modeļi un izmēriem kā klienta prasība.

Akrila pop displejs ir ideāli piemērots mazumtirdzniecības veikalos, super tirgos, izstādēs un citās vietās, parādot, reklāmas vai zīmolu produktu.

Skaidrs akrila materiāls, kas aprīkots ar LED gaismas piedāvā skaistu produkts displejs risinājumus uzņēmumiem. Displeju var būt digitālo druku vai zīda ekrāna drukāšanas pielāgotu nosaukumu vai logotipu klātbūtne uz tiem.

Akrila displejs produkti tiek plaši aprakstīta lielākā daļa gaismas rūpniecības produkti: kosmētika, houseware, apģērbu, rotaļlietas, pārtika, rotas, elektronikas un tā tālāk. Uzņēmuma galvenie produkti ir displeja stendi, LED displejs, lete plaukta, izgāztuves nodalījumus, foto rāmji, turētājiem, kastes utt.

Uzņēmums: Shenzhen Jiechuang displeja produktu Co Limited

Adrese: 7 ēkas, Zone D, Liantang rūpniecības zonā, Shangcun, Gongming Town, Guangming rajons, Shenzhen, Ķīna
Tālr.: 86-755-82594499

E-pasta Id: pop@displaystandpop.com

Tīmekļa vietne: www.displaystandpop.com www.cardboarddisplay8.com

www.cardboardstandsdisplay.com