Mājas > Nozares zināšanas > Saturs

Iepakojuma pārklājumiem tehnoloģija

Jan 26, 2015

Iepakojuma pārklājumiem tehnoloģija: papīra pārklājumu ir grūti pēc atsākšanas, laminēšanas process ir vienkāršs, cena ir lēts. Non-noārdās viegli varētu novest pie sarkanā inficēšanās, pagaidu lietošanas kaitēt darbinieku veselībai. Tādēļ radikālu tipa filmas līmi pārklājums šo informāciju tiks aizstāta ar jauna veida augstas kvalitātes videi draudzīgu adhezīvi. Stiklojums ne tikai var uzlabot izskatu spilgti, uzturēšanas drukas grafikas, bet neietekmē makulatūras pārstrādē, ietaupot resursus un saglabāt vidi. To plaši lieto drukas papīra iepakojums izskatās apstrādi. Pārklājuma spīdums laka iekļauj šķīdinātāju, ūdens bāzes laka, UV stiklojuma eļļas. Nabaga šķīdinātāju laka ietekmes dēļ un videi draudzīgs, ļoti ierobežots aplikāciju klāsts.

Ūdeni saturoši pārklājumi ar ūdeni kā šķīdinātāju. Novēršot apdraudējumus un uz cilvēka ķermeņa, kas nav toksiska un garšas vides piesārņojumu. Ar sausā vanna ātru un stabilu sniegumu, poļu izskatās labi valkāt pretestību, apdares plašs pielāgošanās spēju, plombēšanas labu sniegumu, droša un uzticama, vairāk un vairāk pārtikas, medicīna, tabakas kartona iepakojumu poligrāfijas uzņēmumu uzmanību.

UV pārklājumu iekšējā ķīmiskās reakcijas, UV apstarošanas UV stiklojuma paļauties. Lai pabeigtu konservēšanas process. Jo ultravioletā gaismā, UV pārklājumu, kad tūlītējās žāvēšana, šķīdinātāja vai iztvaikošanas nevar pastāvēt, kad izārstēta, būs nedrīkst piesārņot vidi. Izmanto UV laku iespiešanai, spīdums izskatu, siltuma, nodilumu, ūdeni, gaismu, bet gan tāpēc, ka augsto cenu UV pārklājumu, augstas veiktspējas prasības mašīnas, tāpēc pašlaik tikai izmanto augstas kvalitātes kartona gaismas.