Mājas > Nozares zināšanas > Saturs

Pārtikas iepakojums "ne cepts" ir taisnība?

Jan 26, 2015

Uz doto brīdi, vairāk un vairāk patērētāju klasificēs kā neveselīgas pārtikas cepta pārtika, ēst vairāk baidās no naftas. Daudzi pārtikas ražotāji izmantoja šo patērētāju psiholoģija, nosaukums banner veselības nedusmojās, ieviesa dažāda veida-cepta pārtika. Uztura speciālisti Wang Xufeng teica-ceptas kartupeļu čipsi nav veselīgi, kā mēs vēlētos, lai būtu. Apmēram 31 % parasto kartupeļu kalorijas ēst spaini ar parasto kartupeļu čipsi, lai ražotu enerģiju visas dienas garumā 100 gramus tauku saturu pieaugušajiem veidoja 28 %, pie vakariņām kaloriju vajadzībām.

Nesen lielveikalā kultūras ceļu tuvumā, reportieris redzēja uzkrītošā uz vairāk iezīmēja pārtikas iepakojuma "cepta" vārdiem, -ceptu kartupeļu čipsi, krekeri, instant nūdeles, kraukšķīgi rīsu u.c., ir daudzas nenaftas cepta pārtika, veidoja gandrīz pusi no pārtikas lielveikalu plauktos.

Šāda-cepta pārtika uz iepakojuma un vairāk banner "vairāk veselīgu", "viegli nokļūt dusmīgs" un citi vārdi sauklis. Tomēr šiem žilbinošas masīvs-cepta pārtika tiešām vairāk veselīgu, ko reklamē, tas nav viegli iegūt dusmīgs? Žurnālists intervēja vakar jautājums par augstu valsts vecākais valsts dietologa King Rong, viņa uzskata, ka labāka veselība saskaņā banner "cepta" pārtika patiesībā tikai publicitātes triks biznesa nosaukuma.