Mājas > Nozares zināšanas > Saturs

Ķīna kartona displejus ražotājs, kas var piegādāt pasūtījuma drukāšanas kartona parāda

Jul 04, 2016

Shenzhen Jiechuang parādītu produkta Co Limited ir profesionāli kartona display, kartona displejs bagāžnieku, kartona stenda kartona skaitītājs parāda, kartona dump bin parāda, kartona veikala rāda, kartona palešu parāda, kartona grīdas parāda, kartona totēms lama parāda, kartona stāv displejs, ratiņu kartona kastes, akrila displejiem, papīra iepakojuma kastes, pielāgotu drukas etiķetes uzlīmes dizainers un ražotājs specializējas ražo un piegādā Custom Printing parāda par pieņemamām cenām.

Shenzhen Jiechuang displeja kartona parāda apkopošana ir patiesi universāls pievilcīgas un funkcionālas noformējumi, kas var uzņemt dažādu produktu klāstu. Kartona parāda komplektācijā ietilpst vairāki bloki vienumus saglabāt drošu un pievilcīgi redzama. Klienta uzņēmumi var izvēlēties custom dizainu unikāls produkts displejs vajadzībām uzņēmums ļauj OEM/ODM ražošanai.

Shenzhen Jiechuang parādītu produkta Co Limited arī izpētīt to virsmas displeja plaukta diapazonu, kas ļauj elastīgi un viegli veids, kā parādīt dažādus vienumus. Izgatavota no kvalitātes materiāliem un ar labāku sajūtu projektēšana, letes plaukti ir vienkārši instalēt un likts uz displeja vienumu. Šie rāda plaukti ir viegli apstrādāt un uzglabāt un palīdzētu uzņēmumiem ātri parādītu produktiem, kad tie nepieciešami.

Mūsu kompānija piegādā drukāšanas kartona pop displeju diapazonā, raksturo pievilcīgu dizainparaugu skaitam. Izgatavota no augstas kvalitātes, gofrētā kartona, displejiem ir pieejami dažādi modeļi un izmēriem kā klienta prasība.

Ar plašu produktu mūsu mājas lapā rādīt elementus (www.displaystandpop.com www.cardboarddisplay8.com www.cardboardstandsdisplay.com ), Shenzhen Jiechuang parādītu produkta Co Limited ir kartona displeji virkni klientiem visā pasaulē vadošais piegādātājs. Kartona displeji ir pieejami dažādi modeļi ar vairākas funkcionālās priekšrocības, attēlošanai visdažādākās preces, rotaļlietas, rotaslietas, kosmētika, noskatās uz mobilajiem telefoniem. Tātad kartona displeji ir ideāli piemērots mazumtirdzniecības veikalos, super tirgos, izstādēs un citās vietās, parādot, reklāmas vai zīmolu produktu.