Augstas kvalitātes akrila displejs

Akrila displejs, displeja statnis, akrila turētāja ražotājs / piegādātājs Ķīnā, piedāvājot plastmasas PMMA augstas caurlaidības akrila displeju, plastmasas PMMA akrila plāksni un akrila paneļu reklāmas zīmei, PMMA akrila spoguļu ražotāju utt.

Produkta detaļas
Jiechuang Display ir viens no vadošajiem kartona displeju ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem augstas kvalitātes akrila displeja produktus ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Pamatinformācija


Produkta apraksts

Pielāgota plastikāta akrila displejs:

Kāpēc izvēlēties akrila:
1. Augsta Caurspīdīga, spīdīga un gluda
Gaismas caurlaidība līdz 92% līdz 93%, un tā ir pazīstama ar nosaukumu "plastmasas kristāls"; Un pārsegs gandrīz neietekmē arylic plāksnes biezumu; Tātad akrila kastīte / akrila futrālis ir ideāls, lai parādītu savus produktus, jo īpaši kosmētiku un juvelierizstrādājumus.

2. Stipri un grūts akrila statnis
Akrila futrāļa triecienizturība ir 16 reizes lielāka par parasto stiklu (akrils tika izmantots kā gaisa kuģa vējš
Aizsardzība laikā Worldwar 2, un arī izmanto tvertnes skata spogulis, jo iepriekš 2 īpašības. )

3. Vieglās rotaslietu displejs
Akrila displeja korpuss svars ir aptuveni puse no kopējā stikla un 43% alumīnija, tāpēc transporta izmaksas ir mazākas un droši bērniem izmantošanas laikā.

4. Viegli tīrāms rotaslietas displejs
Lai notīrītu akrila ekrānu, jums vienkārši ir nepieciešams gabals no mīksta kokvilnas auduma un ziepjūdens.

5. teicama laika prognoze; Anti-Uv, izturīgs pret zilēšanu
Akrils ir pielāgojams dabiskajai videi, pat ilgu laiku saules gaismā, vēja un lietus laikā, akrils neietekmēs tā īpašības, labu antiaging īpašības un ilgstoši var tikt izmantots ārpus telpām bez acīmredzamām izmaiņām.

6. Bez indīgas, vides aizsardzības
Akrila produkts ir nekaitīgs veselībai pat tad, ja jūs ilgstoši pakļaujat akrila izstrādājumiem; Un tas ir pārstrādājams.

Izmeklēšana