Salokāma kartona dispaly reklāmas veicināšana ar viszemāko cenu jaunā stila kartona totēma attēlojumam

Materiāls: 350gsm pārklājuma papīrs, BC-flauta, tas ir, izturīgs gofrēts papīrs, kartons, papīrs, ziloņkaula papīrs, pārstrādājami materiāli (vai pēc pieprasījuma). Whatsapp: +86 17301935393 e-pasts: sales01@displaystandpop.com

Produkta detaļas

Salokāma kartona dispaly reklāmas veicināšana ar viszemāko cenu jaunā stila kartona totēma attēlojumam

014002 (2)


Priekšrocības:

1. Gan OEM, gan ODM ir laipni gaidīti.

2.top kvalitāti, konkurētspējīgu un saprātīgu cenu.

3.dažādas formas, izmēri un dizaini, pircēja logotips un dizainparaugi ir pieņemami.

4. Viegli saliekams un saliekams, var iesaiņot atsevišķi vai kā veselu.

5. orientēti klienti; galvenokārt klienti

6. Visi mūsu produkti pirms nosūtīšanas ir stingri pārbaudīti. Mūsu produkti ir ieguvuši lielu popularitāti klientu vidū.

7.Izmantojot drošus, videi draudzīgus materiālus un progresīvas tehnoloģijas, lai ražotu dažādus glīti mūsdienīgus izstrādājumus.

JC POP DISPLAY (HK) Co, Ltd, ko sauc arī par Shenzhen Jiechuang Display Product Co, Ltd, kopš 2005. gada ir specializējies gofrētā kartona vitrīnu projektēšanā un ražošanā. (Mēs arī izgatavojam papīra iepakojuma kastes un maisiņus pašā sākumā, kad mūsu uzņēmums tika izveidots 1999. gadā)

Mūsu rūpnīcā ir 1300 kvadrātpēdu rūpnīca neatkarīgā ēkā, vairāk nekā 100 vecāko štābu, integrējošā ražošanas līnija un 1,2-1,6 metru CMYK 4 krāsu ofseta iespiedmašīna.


Kontaktpersona: Kerija


Whatsapp: +86 17301935393

E-pasts: sales01@displaystandpop.comJiechuang displejs ir viens no vadošajiem kartona displeju ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca klientiem var piedāvāt salokāmus kartona displeja reklāmas veicināšanas viszemākās cenas jaunā stila kartona totēma displeja izstrādājumus ar labu cenu. Ja jūs meklējat preču zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, sazinieties ar mums.
Izmeklēšana