Mājas > BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Q: 1. kā sāksim sadarboties?

A: Ir pielāgot mūsu parāda, parasti mēs sākam no dizains struktūru un lielumu klientiem. Šajā posmā, klientam ir nepieciešams pastāstīt mums galvenā ideja par to, kur displejs jānovieto uz grīdas, virsmas vai karājas pie sienas. Un pastāstiet mums, detalizēta informācija par precēm (izmērs, svars, kā izvietojumu) vai nosūtīt mums dažas produkta paraugus dizains, ja iespējams.

Q: 2. vai jūs varētu palīdzēt mums ar mākslas darbu?

A: Parasti ir klients, kas mākslas darbu padara pašas par sevi, ja klientam ir grūtības vai nav dizainers, lai mākslas darbus, mēs varam palīdzēt viņiem, kā viņi mums piedāvā pamata mākslas darbu sastāvdaļa. Nākamais ir veikt krāsu paraugu pirms masveida ražošanu.

Jautājums: 3. vai jūs piedāvājat izlases?

A: Jā, mēs varam piedāvāt kontrolparauga vai krāsains parauga ar strūklas printēšanu, tas galvenokārt paredzēts klientiem pārbaudīt dimensiju, papīra kvalitāte, svars atbalsta spējas.

Q: 4. cik ilgi tas veic, lai padarītu parauga?

A: Kontrolparauga vajadzībām 1 3days, krāsu paraugs vajadzībām 3 5days.

Q: 5. cik maksa par paraugu?

A: , Mēs parasti maksa nelielu naudas summu par padarot paraugs, tikai pietiekami daudz segt izmaksas. Mums nav savu naudu par to, kā paraugs. Kad pasūtījums ir apstiprināts, parauga maksas var atskaitīt no pasūtījuma kopējā vērtība.

Q: 6. mēs varam izmantot parauga krāsa strūklas printēšanu, lai pārbaudītu krāsu masveida ražošanā?

A: Nē, jo strūklas printēšanu process ir pilnīgi atšķirīga no gludspieduma masveida ražošanā. Krāsa atšķirsies no krāsas masveida ražošanā. Ja klienti vēlas, lai redzētu, kā krāsas izskatīsies masveida ražošanā, mēs piedāvājam klientu A3 vai A4 izmēra drukāšanas pierādījumi, kas ir 90 % pie krāsu masveida ražošanā.

Q: 7. kā jūs nosūtīt paraugu?

A: Mēs parasti kuģis, DHL, UPS, FedEx vai TNT. Un kurjerpasta izmaksas sedz klients pret ierašanās. Ja klientam nav kurjeru / c, mēs varam palīdzēt klientiem atrast visekonomiskāko kurjerpastu aģents, tad klients maksā mums kurjeru maksa, un mēs to nodot kurjeru aģents. Neuztraucieties, kravu būs pilnīgi uzlādētu trešajai pusei, kas ir ekspeditors.

Q: 8.What ir lielākā daļa pasūtījumu izpildes laiku? Un maksāšanas nosacījumi?

A:  Par 15 20days pēc tam, kad depozīts sasniedz mūsu kontā, TT, 40 % no kopējās summas par depozītu. Pēc preces gatavo un pārbauda ar klientiem, 60 % līdzsvars izmaksā pēc tam, pirms nosūtīšanas.

Jautājums: 9. kā parādīt klientiem procedūras kartona parādāmo savākt?

A:   Mēs piedāvājam montāžas instrukcija, līniju vai attēlus. Ja klients joprojām ir grūtības pēc montāžas instrukciju pārskatīšanu, mēs piedāvājam video, lai parādītu debitora skaidri par soli pa solim.