Pielāgojiet kārbas skaitītāja displeju ar LCD displeja montāžu

Pielāgojiet kartona counter display ar LCD displeja montāžu, kartona counter display, LCD ekrāna counter displejs, acu nozvejojot reklāmas displejs, viegli samontēt

Produkta detaļas

Pielāgojiet kartona counter display ar LCD displeju montāžuKartona counter display box, 100% recyclabe, piedāvājot bezmaksas cenu, 3D attēli nodrošina, ka produkts varētu būt vislabākais pirms piesūcināšanās.

Galvenās specifikācijas:

Produkta nosaukums : kartona skaitītājs ar LCD displeju


Preces numurs : JC-CT1126


Piederumi : 7ches LCD Viedo atskaņotājs


Materiāls:   3 00g. Pārklājuma papīrs, BC flute, proti, stiprs gofrēts papīrs, kartons, papīrs, ziloņkaula papīrs, pārstrādājamie materiāli (vai pēc pieprasījuma)

 

Iekraušanas svars: parasti svaru nesaturošs vairāk nekā 30 kilogrami, armatūras tips var ielādēt 60 kg. Dzīves ilgums ir 4-8 mēneši. Un lielajam palešu displejam, nesošais ir 200kgs.

 

Izmērs: mūsu normālais izmērs brīvi stāvošam displejam ir W 30cm XD 30cm XH 45cm. Bet mums ir projektēšanas departaments struktūras projektēšanai un lidmašīnu projektēšana, profesionālā grafika un strukturālo dizainu var piedāvāt.

 

Stils: saliekams, viegli izskrējams, saliekams, pārnēsājams un uzglabāts. kartona, gandrīz visi modeļi var būt saliekami, kas ir daudz ekonomisks transportēšanai un pārvadāšanai. lai nodrošinātu piegādātājus un tieši transportētu no iekraušanas vietas līdz galamērķim pārdošanas apjoms bez iepakojuma, ietaupot kravas novietošanu, atkārtoti iesaiņojot izmaksas

 

Colo r: Drukāšana: iespieddrukas 4-krāsu drukāšana. vai tukša (var pielāgot) Pēcapstrāde: spīdums, laminēšana, vietas. UV, iespiešana, štancēšana, ūdens necaurlaidīga


Galvenās konkurences priekšrocības:

Izcelsmes valsts

Piedāvātās izplatīšanas tiesības

Pieredzējis personāls

Veidlapa A

Zaļa produkcija

Garantija / garantija

Starptautiskie apstiprinājumi

Militārās specifikācijas

Iepakojums

Kvalitātes apstiprinājumi

Pieņemti nelieli pasūtījumi


Maksājumu informācija:

Maksājumu metode: T / T, Paypal, Western Union

Minimālais pasūtījums: 100 gab


Piegādes dati:

FOB osta: Shenzhen Ķīnā

Pienācis laiks: 10 ~ 15 darba dienasLūdzu, sazinieties ar mums

Ruby Chung

E-pasts: pop@displaystandpop.com

Tālrunis / Whatsapp: +86 17302647686

Skype: displejs818

counter display with LCD viedo player

LCD counter display


Jiechuang Display ir viens no vadošajiem Counter Displays ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientus pielāgot kartona counter display ar LCD displeja montāžas produktiem ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.
Izmeklēšana