Pielāgota vīna etiķete, uzlīmes uzlīme ar papīru vai plastmasas materiālu

Etiķešu apdruka, ruļļu uzlīmes, vīna etiķetes ražotājs / piegādātājs Ķīnā, piedāvā īpašu vīnu etiķeti, uzlīmes ar papīru vai plastmasu, arī izgatavo vīna iepakojuma kastes, piemēram, kvadrātveida kastes, cilindru kastes utt.

Produkta detaļas
Jiechuang Display ir viens no vadošajiem Custom Sticker Labels ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem pasūtījuma vīna etiķeti, uzlīmes drukāšanu ar papīra vai plastmasas materiālu produktiem ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Pamatinformācija

Produkta apraksts

Pielāgota vīna etiķete, uzlīmes uzlīme ar papīru vai plastmasas materiālu

Materiāls: Papīrs, PVC, PE, PP, nontoxic, videi draudzīgs materiāls.
Krāsa: CMYK, Pantone.
Izmērs: Pielāgots izmērs
Apdare: Glancēts / matēts laminējums; Glancēts / matēts laka; UV;
Motīvs: Pastāvīga vai noņemama līmjava; Augsta un zemas temperatūras piemērota līmjava.
Lietošana: Izmanto visās rūpniecības nozarēs, piemēram, pārtikā, zālēs, elektroniskajos produktos, ķīmiskos produktos, alus, vīnā uc

Mūsu priekšrocība:

1. Konkurētspējīga cena

Mēs esam tiešie ražotāji un piedāvājam vienu servisu. Mums ir pilns komplekts automātiskās mašīnas un ražošanas līnijas, lai radītu grāmatu un papīra iepakojuma kaste un etiķetes un cards.We var kontrolēt labu ražošanas izmaksas un ietaupīt vairāk izmaksas, lai jūsu klients.

2. Precīzs vadīšanas laiks

Mēs garantējam precīzu piegādes laiku un izvēlamies ideālu piegādes risinājumu kā faktisko prasību, kāda ir mūsu klientam. Mēs varam veikt partijas sūtījumu kā klienta īpašās prasības.

3. Stingri kvalitātes kontrole

Mums ir pilnīga un nobriedusi kvalitātes kontroles sistēma no parauga procesa līdz pabeigtajam pasūtījumam. Preces būtu jāpārbauda jau pirms sūtījuma. Mēs varam garantēt, ka preces kvalitāte var sasniegt 98% vai vairāk.

4. Pēcpārdošanas pakalpojumi

Mums ir jāuzrauga pēc izsūtītajām precēm. Pls ļaujiet man zināt, vai ir kāda kvalitātes problēma. Pls fotografējiet mums, un mēs centīsimies to atrisināt 3 dienu laikā.


Kontaktpersona: Amber Liu
E-pasts: sales01@displaystandpop.com
Tālr .: +8618979220841
Skype: displejs828
Web: www.displaystandpop.com

Izmeklēšana