Pielāgota portatīvā moduļu tirdzniecības izstāžu stenda stenda slīdrādītāja displejs

Pielāgota portatīvā moduļu tirdzniecības izstāde Izstāžu stends Slatwall displejs Modeļa Nr .: JC201608014 Izmērs: 50 * 160cm Grafisks: Audums, PVC, UV Drukāšana Modulārā: Jā Rekonfigurējama: Jā, elastīgi instrumenti: nav Preču zīme: E33 displejs Izcelsme: Guangdong Shenzhen Materiāls : Papīra apgaismošanas veids: Edgelit vai ...

Produkta detaļas

Pielāgota portatīvā moduļu tirdzniecības izstāžu stenda stenda slīdrādītāja displejs


 • Modelis Nr .: JC201608014

 • Izmērs: 50 * 160cm

 • Grafika: audums, PVC, UV iespieddarbi

 • Modulāra: jā

 • Rekonfigurējams: jā, elastīgs

 • Instrumenti: Nē

 • Preču zīme: E33 displejs

 • Izcelsme: Guangdong Shenzhen

 • Materiāls: papīrs

 • Apgaismošanas veids: Edgelit vai aizmugurējais apgaismojums

 • Atkārtota piemērošana: jā

 • Pašmontāža: vienkārši

 • Kvalificēts darbinieks: nē

 • Specifikācija: pielāgota

 • Produkta apraksts


 

Ja jūs esat izstādes dalībnieks, ja daudzos izstādēs katru gadu esat mājās vai ārzemēs, ja jūs plānojat samazināt izstādes izmaksas, kā arī domājat, ka izstāžu stends, kas paredzēts izstādei, var uzlabot izstādes efektu, tad ar E33 Custom Portable Modular Trade Show Booth Stand Slatwall Display, jūs varat sasniegt nulles izmaksas izstādē tāpat kā citi mūsu klienti. Turklāt jūs varat arī ietaupīt laiku un darbaspēku, kā veidot jauno izstāžu stendu stendā dažādās vietās. DIY! JŪS IR izcils celtnieks.


Ja jūs vēlaties ietaupīt displeja stenda izmaksas, JC ir ideāli piemērots jums!

JC apraksts
JC ir novatoriskāka, vienkāršāka un viegli veidojama, pārnēsājama un elastīga modulāra displeja sistēma, ko jūs varat redzēt.
JC galvenokārt izmanto dažādus garumus 33x33mm taisnās alumīnija caurulēs un dažādu izliekumu ar 33x33mm loka alumīnija caurulēm, pēc tam savienojot tos caur plastmasas savienotājiem, kas balstās uz vērpjošās bloķēšanas darbību, alumīnija lentu maksimālais garums var būt vienāds metrs.

JC priekšrocības ietaupa izstādes izmaksas!
1.Portable - visu kabīni var ievietot pārvadāšanas gadījumā.
2.DIY-nav instrumentu, kas vajadzīgi, un nav nepieciešams kvalificēts darbaspēks.
3.Re-configurable-var pārveidot un atkārtoti izmantot.
4.Powerful-vitrīna, gaismas kastes, slatwall un tā tālāk visu veidu displeja nepieciešams.

EJC klāsts ir izstrādāts tā, lai tas būtu pielāgojams dažādām pārnēsājamām ekrāna vidēm, piemēram, izstāžu stendiem, tirdzniecības vietām, konferenču komplektiem, bāriem, skaitītājiem, gaismas kastēm, fotostabiem utt. Iespējas ir bezgalīgas.


Sūtiet mums skici!
Jūs varat izdarīt aptuvenu skici, tas varētu likt mūsu dizaineram sagatavot BEZMAKSAS 3D dizaina zīmējumu.


Konkurences priekšrocības
 

DIY E33 - Pieaugušo rotaļlietu konstrukcijas, pārdzīvo bērnības fun


PAR MUMS
JC (patentēts) - visnovatoriskākā un universālā moduļu displeju sistēma, kas rada brīnišķīgus displejus dažādām vidēm.
   
JC mērķis ir nodrošināt risinājumu dažāda izmēra portatīvajam izstāžu stendam, standarta dizains, pārkonfigurējams atkārtots lietojums, vienkāršs un viegli saplūst.
Klientiem ir nepieciešams tikai vienkāršs skice / ideja, tad mūsu profesionālā dizaina komanda var pielāgot dizaina zīmējumu atbilstoši dažādām prasībām no klientiem, lai sasniegtu uzkrītošā displeja efektu, un vienlaikus var maksimāli ietaupīt izstādes izmaksas.
Mēs tiešām varam padarīt mūsu klientus izcelties no saviem konkurentiem. mūsu mērķis ir padarīt visu izstādē pēc iespējas vienkāršāku.

Jiechuang Display ir viens no vadošajiem kartona displeju ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem pielāgotu portatīvo moduļu tirdzniecības izstāžu stendu stendu slatwall displeja produktus ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana