Pielāgota dizaina kartona displeja statnis lielveikalu dzērienu / dzērienu reklamēšanai

Pielāgota dizaina kartona displeja stends lielveikalu dzērienu / dzērienu popularizēšanai Par mums: Mēs esam profesionāla POP kartona displeja ražotāja. Mums ir vairāk nekā 10 gadu pieredze POP kartona displeju produktu industrijā, un tiem ir laba reputācija. Mūsu produkti ir uzvarējuši klientiem ...

Produkta detaļas

Pielāgota dizaina kartona displejs stāv uz lielveikalu dzērienu / dzērienu reklamēšanu


Par mums:

Mēs esam profesionāla POP kartona displeja ražotājs. Mums ir vairāk nekā 10 gadu pieredze POP kartona displeju produktu industrijā, un tiem ir laba reputācija. Mūsu produkti ir ieguvuši klientu apstiprinājumu visā pasaulē.

 

Mūsu rūpnīcā ir 130 000 kvadrātpēdas augu neatkarīgā ēkā, vairāk nekā 100 vecākie darbinieki, integrējoša ražošanas līnija, un šajā gadā importē jaunu 1,2 × 1,6 metru 4 collu ofseta iespiedmašīna.

 

Katru gadu mēs izveidojam vairāk nekā 1 000 jaunu stilu, bizness aptver visu pasauli, izveidojusi spēcīgas un ilgtermiņa attiecības ar Wal-Mart, Carrefour, DG, Tesco, Home Depot

Jiechuang Display ir viens no vadošajiem kartona displeju ražotājiem un piegādātājiem, mūsu rūpnīca var nodrošināt klientiem pasūtījuma dizaina kartona displeja stendu lielveikalu dzērienu / dzērienu reklāmas produktiem ar labu cenu. Ja jūs meklējat displeja zīmolus vai augstas kvalitātes produktus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Izmeklēšana